https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Papa moblie III Rzeszy ?? :D
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=12351
Strona 1 z 1

Autor:  Wojtek [ czwartek, 21 kwietnia 2005, 23:17 ]
Tytuł:  Papa moblie III Rzeszy ?? :D

Jak w temacie znalazłem w necie taki schemat. Wygląda na "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!!. Ale czy to nie przypdakiem czyjaś radosna twórczość czy była taka wersja pojazdu dla księży ???? To chyba na podwoziu Sdkfz 251 ????
[ img ]

Autor:  PAULI [ piątek, 22 kwietnia 2005, 00:33 ]
Tytuł: 

pojazd do oczyszczania prysznicem żołnierzy w warunkach polowych a także obwoźna kapliczka-w sumie dwa w jednym bo przecież wiara oczyszcza

Autor:  berezol [ piątek, 22 kwietnia 2005, 04:20 ]
Tytuł: 

Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B?

Autor:  zul [ piątek, 22 kwietnia 2005, 08:01 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B?


Zyklon B to były granulki ktore reagowały z woda...

Autor:  KONIU [ piątek, 22 kwietnia 2005, 12:29 ]
Tytuł: 

hehehe dobre ale to chyba radosna twórczość niż faktyczny plan , jakiś machanik Hans robił sobie jaja bo nie chce mi sie wierzyc w opancerzony Koścół , a ten zraszacz na wode swieconą heheh dobre :) Jedyne co przyszło mi do głowy to ze prysznic miał zadanie dezynfekcyjne , moze na wszy ?? ale po co ten Krzyż ??

Autor:  Partyzant [ piątek, 22 kwietnia 2005, 12:51 ]
Tytuł: 

zul napisał(a):
Cytuj:
Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B?


Zyklon B to były granulki ktore reagowały z woda...

A dokładniej to Cyklon B (Zyklon B) to ziemia okrzemkowa która była nasycona cyjanowodorem.

Autor:  Hans [ piątek, 22 kwietnia 2005, 13:09 ]
Tytuł: 

Krzyż miał pewnie odstraszać niewiernych bolszewików na spieczonych stepach wschodniej rosji :))
Jak dla mnie to "radosna twórczość"

Autor:  KONIU [ sobota, 23 kwietnia 2005, 22:11 ]
Tytuł: 

heheheh popieram Hansa "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! niemcy to nie sa tacy katolicy aby marnowac transporter na opancerzone tabernakulum ;P Sadze ze kolesie jaja sobie robili :)

Autor:  Wojtek [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 12:56 ]
Tytuł: 

Dobra, dobra panowie my tu gadu gadu, smiejemy się a tu sie okarze, że za jakiś czas odkopią coś takiego u ruskich i wtedy będzie zdziwko. Razem z załogą, dowódca kapłan i załoga ministranci, przy pasie kabura a w kaburze osobista miotełka do święcenia :jump :jump

Autor:  Wojtek [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 21:29 ]
Tytuł: 

A na forum Odkrywcy napisali co to jest......
whatfor napisał(a):
ten transporter na bazie Sd.Kfz 251/17, tzw. "Sonderpanzer MilPf", to miał być... kościół polowy - "Feldkirche". Pozostał jedynie w fazie projektu :)

Kurcze Niemcy to narąbane mieli we łbach............ :luv :luv :666

Autor:  KONIU [ wtorek, 26 kwietnia 2005, 23:45 ]
Tytuł: 

zastanawia mnie tylko ten natrysk ?? hehe woda świncona ?? troche to dziwne Ale coż niemcy słyneli z ciekawych projektów heheh :P

Autor:  Rene Van Dal [ wtorek, 13 września 2005, 21:41 ]
Tytuł: 

hmmmm......kolejna wundewaffe? :)

Autor:  entralizo [ środa, 14 września 2005, 17:19 ]
Tytuł:  odp

Brawo Rene Van Dal....

Pieknie zaczynasz od odgrzewania starych postow....a ile masz do powiedzenia .... hmmmmm

Trzymaj tak dalej chlopie ..... a bedziesz kolejnym znienawidzonym.

Pozdrawiam Ciebie i kilku innych Tobie podobnych

Autor:  l&m [ poniedziałek, 19 grudnia 2005, 16:22 ]
Tytuł: 

himmler mógł zlecić zaprojektowanie czegos takiego do swoich obrzędów okultystycznych :jump :jump

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/