https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Papa moblie III Rzeszy ?? :D https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=12351 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wojtek [ czwartek, 21 kwietnia 2005, 23:17 ] |
| Tytuł: | Papa moblie III Rzeszy ?? :D |
Jak w temacie znalazłem w necie taki schemat. Wygląda na "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!!. Ale czy to nie przypdakiem czyjaś radosna twórczość czy była taka wersja pojazdu dla księży ???? To chyba na podwoziu Sdkfz 251 ???? [ img ] |
|
| Autor: | PAULI [ piątek, 22 kwietnia 2005, 00:33 ] |
| Tytuł: | |
pojazd do oczyszczania prysznicem żołnierzy w warunkach polowych a także obwoźna kapliczka-w sumie dwa w jednym bo przecież wiara oczyszcza |
|
| Autor: | berezol [ piątek, 22 kwietnia 2005, 04:20 ] |
| Tytuł: | |
Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B? |
|
| Autor: | zul [ piątek, 22 kwietnia 2005, 08:01 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B?
Zyklon B to były granulki ktore reagowały z woda... |
|
| Autor: | KONIU [ piątek, 22 kwietnia 2005, 12:29 ] |
| Tytuł: | |
hehehe dobre ale to chyba radosna twórczość niż faktyczny plan , jakiś machanik Hans robił sobie jaja bo nie chce mi sie wierzyc w opancerzony Koścół , a ten zraszacz na wode swieconą heheh dobre :) Jedyne co przyszło mi do głowy to ze prysznic miał zadanie dezynfekcyjne , moze na wszy ?? ale po co ten Krzyż ?? |
|
| Autor: | Partyzant [ piątek, 22 kwietnia 2005, 12:51 ] |
| Tytuł: | |
zul napisał(a): Cytuj: Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B? Zyklon B to były granulki ktore reagowały z woda... A dokładniej to Cyklon B (Zyklon B) to ziemia okrzemkowa która była nasycona cyjanowodorem. |
|
| Autor: | Hans [ piątek, 22 kwietnia 2005, 13:09 ] |
| Tytuł: | |
Krzyż miał pewnie odstraszać niewiernych bolszewików na spieczonych stepach wschodniej rosji :)) Jak dla mnie to "radosna twórczość" |
|
| Autor: | KONIU [ sobota, 23 kwietnia 2005, 22:11 ] |
| Tytuł: | |
heheheh popieram Hansa "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! niemcy to nie sa tacy katolicy aby marnowac transporter na opancerzone tabernakulum ;P Sadze ze kolesie jaja sobie robili :) |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 12:56 ] |
| Tytuł: | |
Dobra, dobra panowie my tu gadu gadu, smiejemy się a tu sie okarze, że za jakiś czas odkopią coś takiego u ruskich i wtedy będzie zdziwko. Razem z załogą, dowódca kapłan i załoga ministranci, przy pasie kabura a w kaburze osobista miotełka do święcenia :jump :jump |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 24 kwietnia 2005, 21:29 ] |
| Tytuł: | |
A na forum Odkrywcy napisali co to jest...... whatfor napisał(a): ten transporter na bazie Sd.Kfz 251/17, tzw. "Sonderpanzer MilPf", to miał być... kościół polowy - "Feldkirche". Pozostał jedynie w fazie projektu :)
Kurcze Niemcy to narąbane mieli we łbach............ :luv :luv :666 |
|
| Autor: | KONIU [ wtorek, 26 kwietnia 2005, 23:45 ] |
| Tytuł: | |
zastanawia mnie tylko ten natrysk ?? hehe woda świncona ?? troche to dziwne Ale coż niemcy słyneli z ciekawych projektów heheh :P |
|
| Autor: | Rene Van Dal [ wtorek, 13 września 2005, 21:41 ] |
| Tytuł: | |
hmmmm......kolejna wundewaffe? :) |
|
| Autor: | entralizo [ środa, 14 września 2005, 17:19 ] |
| Tytuł: | odp |
Brawo Rene Van Dal.... Pieknie zaczynasz od odgrzewania starych postow....a ile masz do powiedzenia .... hmmmmm Trzymaj tak dalej chlopie ..... a bedziesz kolejnym znienawidzonym. Pozdrawiam Ciebie i kilku innych Tobie podobnych |
|
| Autor: | l&m [ poniedziałek, 19 grudnia 2005, 16:22 ] |
| Tytuł: | |
himmler mógł zlecić zaprojektowanie czegos takiego do swoich obrzędów okultystycznych :jump :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|