https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| flotylla 8 uboot https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=13831 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SuChAmAsA [ piątek, 17 czerwca 2005, 15:39 ] |
| Tytuł: | flotylla 8 uboot |
witam! prosze o jakie kolwiek info na ten temat!!(8 flotylla u-botow) Pilne! mile widziane oprocz linkow i waszych info jakiekolwiek mapki (fizycznie) z checia przyjmke (oczywiscie pokryje wszelkie koszty transportu czy ksero) Pozdrawiam!! |
|
| Autor: | szympok [ piątek, 24 czerwca 2005, 13:11 ] |
| Tytuł: | |
ta flotylla zatonela w okolicach 3m i chcecie jej poszukac? ;) |
|
| Autor: | Jarema [ piątek, 24 czerwca 2005, 13:37 ] |
| Tytuł: | |
?? Flotylla zatonęła?? Kiepski żart... |
|
| Autor: | SuChAmAsA [ piątek, 24 czerwca 2005, 15:00 ] |
| Tytuł: | |
niekoniecznie poszukac... "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! b. poszukuje informacji na ten temat help!! i pozdrawiam |
|
| Autor: | Jarema [ piątek, 24 czerwca 2005, 15:36 ] |
| Tytuł: | |
kurcze... gdzieś kiedyś widziałem świetną stronkę z flotyllami ubootów. Jak znajdę dam znać. |
|
| Autor: | Jarema [ piątek, 24 czerwca 2005, 15:39 ] |
| Tytuł: | |
http://uboat.net/flotillas/8flo.htm Kiedyś miałem fioła na punkcie ubootów i stąd ten link:) Aa... jeszcze jedno. W Gdańsku była jeszcze 23 flotylla co Cię pewnie zainteresuje. Też o niej chyba jest. Poza tym w gdyni była 22 |
|
| Autor: | SuChAmAsA [ wtorek, 28 czerwca 2005, 16:47 ] |
| Tytuł: | |
dzieki panowie. Kretschmer - interesuje mnei tylko 8 flotylla :) |
|
| Autor: | SuChAmAsA [ środa, 29 czerwca 2005, 19:14 ] |
| Tytuł: | |
no dobra nie ma co ukrywac - 2 nowe uboty zostaly znalezione przez moich znajomych na prozbe ktorych zbieram wszelkie info na temat 8 flotylli - jeden w poblizu helu,2 na baltyku ;] ten w poblizu polwyspu lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy, 2 jest ciekawostka gdyz rufa wbity jest w skarpe - najciekawsze jednak ze jest zamkniety - nawet luki torpedowe -co moglo sie stac? sabotaz? dalej poszukuje wszelkiego info wiec prosze o aktywnosc w tym temacie Pozdrawiam ;] |
|
| Autor: | Przemysław [ czwartek, 30 czerwca 2005, 22:16 ] |
| Tytuł: | |
SuChAmAsA napisał(a): lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy
eee "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! od torpedy ? troche dziwne miejsce trafienia torpedą, a "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! torpeda rozwaliła by ten kiosk na strzępy |
|
| Autor: | Jarasek [ piątek, 1 lipca 2005, 07:59 ] |
| Tytuł: | |
SuChAmAsA napisał(a): ten w poblizu polwyspu lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy,
Raczej ma dziurę od torpedy na wysokości kiosku. Torpedy raczej nie suną nad powierzchnią wody jak tomahawki :) no chyba, że dostał torpędą w momencie kiedy się zanurzał :) Drugi uboot mógł spocząc na dnie wbity rufą np. po ataku minami głębinowymi lub na skutek awarii napędu... Pzdrw, |
|
| Autor: | Jarema [ piątek, 1 lipca 2005, 11:46 ] |
| Tytuł: | |
Na tej stronce masz informacje chyba o każdym numerze uboota po kolei. A co to za typy ubootów? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|