https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

flotylla 8 uboot
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=13831
Strona 1 z 1

Autor:  SuChAmAsA [ piątek, 17 czerwca 2005, 15:39 ]
Tytuł:  flotylla 8 uboot

witam!
prosze o jakie kolwiek info na ten temat!!(8 flotylla u-botow)
Pilne!
mile widziane oprocz linkow i waszych info jakiekolwiek mapki (fizycznie) z checia przyjmke (oczywiscie pokryje wszelkie koszty transportu czy ksero)
Pozdrawiam!!

Autor:  szympok [ piątek, 24 czerwca 2005, 13:11 ]
Tytuł: 

ta flotylla zatonela w okolicach 3m i chcecie jej poszukac? ;)

Autor:  Jarema [ piątek, 24 czerwca 2005, 13:37 ]
Tytuł: 

?? Flotylla zatonęła?? Kiepski żart...

Autor:  SuChAmAsA [ piątek, 24 czerwca 2005, 15:00 ]
Tytuł: 

niekoniecznie poszukac... "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! b. poszukuje informacji na ten temat
help!! i pozdrawiam

Autor:  Jarema [ piątek, 24 czerwca 2005, 15:36 ]
Tytuł: 

kurcze... gdzieś kiedyś widziałem świetną stronkę z flotyllami ubootów. Jak znajdę dam znać.

Autor:  Jarema [ piątek, 24 czerwca 2005, 15:39 ]
Tytuł: 

http://uboat.net/flotillas/8flo.htm
Kiedyś miałem fioła na punkcie ubootów i stąd ten link:)
Aa... jeszcze jedno. W Gdańsku była jeszcze 23 flotylla co Cię pewnie zainteresuje. Też o niej chyba jest.
Poza tym w gdyni była 22

Autor:  SuChAmAsA [ wtorek, 28 czerwca 2005, 16:47 ]
Tytuł: 

dzieki panowie.
Kretschmer - interesuje mnei tylko 8 flotylla :)

Autor:  SuChAmAsA [ środa, 29 czerwca 2005, 19:14 ]
Tytuł: 

no dobra nie ma co ukrywac - 2 nowe uboty zostaly znalezione przez moich znajomych na prozbe ktorych zbieram wszelkie info na temat 8 flotylli - jeden w poblizu helu,2 na baltyku ;] ten w poblizu polwyspu lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy, 2 jest ciekawostka gdyz rufa wbity jest w skarpe - najciekawsze jednak ze jest zamkniety - nawet luki torpedowe -co moglo sie stac? sabotaz?
dalej poszukuje wszelkiego info wiec prosze o aktywnosc w tym temacie
Pozdrawiam ;]

Autor:  Przemysław [ czwartek, 30 czerwca 2005, 22:16 ]
Tytuł: 

SuChAmAsA napisał(a):
lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy

eee "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! od torpedy ? troche dziwne miejsce trafienia torpedą, a "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! torpeda rozwaliła by ten kiosk na strzępy

Autor:  Jarasek [ piątek, 1 lipca 2005, 07:59 ]
Tytuł: 

SuChAmAsA napisał(a):
ten w poblizu polwyspu lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy,



Raczej ma dziurę od torpedy na wysokości kiosku. Torpedy raczej nie suną nad powierzchnią wody jak tomahawki :) no chyba, że dostał torpędą w momencie kiedy się zanurzał :)

Drugi uboot mógł spocząc na dnie wbity rufą np. po ataku minami głębinowymi lub na skutek awarii napędu...

Pzdrw,

Autor:  Jarema [ piątek, 1 lipca 2005, 11:46 ]
Tytuł: 

Na tej stronce masz informacje chyba o każdym numerze uboota po kolei.
A co to za typy ubootów?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/