https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co to za czołg?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=14153
Strona 1 z 1

Autor:  mcns [ piątek, 1 lipca 2005, 01:30 ]
Tytuł:  Co to za czołg?

Witam!
Co to za czołg przedstawiony jest na fotce?
Podobno jakiś niemiecki, czy da się okreslic rok kiedy ta fotka została wykonana?
pozdrawiam
mcns

Autor:  Majorian [ piątek, 1 lipca 2005, 07:36 ]
Tytuł: 

Na mój gust Panzer IV z działem kal. 75 mm. Tak uzbrojone wersje produkowano od 1942 r. do końca wojny. Pozdr.

Autor:  entralizo [ piątek, 1 lipca 2005, 14:47 ]
Tytuł:  odp

Zapytaj tu........ sami fachowcy. Ja czesto tam pytam, na pewno Ci pomoga....

Wybierz dzial "Pojazdy rzeczywiste"....

http://www.old.modelarstwo.org.pl/forum/index.php

pozdrawiam entralizo

Autor:  Jarasek [ piątek, 1 lipca 2005, 15:00 ]
Tytuł: 

Zdjęcie przedstawia Pzkfw IV H lub G (tak jak domniemał Majorian). "Roboczy koń" niemieckich oddziałów pancernych.

Pzdrw,

Autor:  Przemysław [ sobota, 2 lipca 2005, 22:31 ]
Tytuł: 

Najprawdopodobniej pzkpfw IV Ausf. G , bo H miały ekrany pancerne a tu nie widać po nich śladu.

Autor:  wilkins [ piątek, 4 listopada 2005, 18:27 ]
Tytuł: 

to mogło by być zdjęcie nawet z kampani wrześniowej, bo już wtedy w dywizjach pancernych, Niemcy dysponowali PZKW IV. Bo moim skromnym zdaniem to włanie ten model. Ale...PZKW IV z długą lufą kal. 75 mm.- kampania wrześniowa odpada.... a dalej...
ten model był "używany" piszemy przez "ż"! - błąd ortograficzny!!! do końca wojny, więc bez dokładniejszych fotek moze być ciężko.

Autor:  dalton [ sobota, 5 listopada 2005, 21:04 ]
Tytuł: 

Witam . To jest Panzer IV , z długą armatą 75mm, produkowany na pewno po 1943 , ciekawe jest to iż brak jest wszystkich kół po jednej stronie ! Miejscowi zbieracze złomu chyba już grasowali :666 . Pozdrawiam .

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/