Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 03:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: flotylla 8 uboot
PostNapisane: piątek, 17 czerwca 2005, 15:39 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 17 czerwca 2004, 17:34
Posty: 112
Lokalizacja: Trio City
witam!
prosze o jakie kolwiek info na ten temat!!(8 flotylla u-botow)
Pilne!
mile widziane oprocz linkow i waszych info jakiekolwiek mapki (fizycznie) z checia przyjmke (oczywiscie pokryje wszelkie koszty transportu czy ksero)
Pozdrawiam!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 24 czerwca 2005, 13:11 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 5 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 13
Lokalizacja: Jastrów
ta flotylla zatonela w okolicach 3m i chcecie jej poszukac? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 24 czerwca 2005, 13:37 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
?? Flotylla zatonęła?? Kiepski żart...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 24 czerwca 2005, 15:00 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 17 czerwca 2004, 17:34
Posty: 112
Lokalizacja: Trio City
niekoniecznie poszukac... "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! b. poszukuje informacji na ten temat
help!! i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 24 czerwca 2005, 15:36 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
kurcze... gdzieś kiedyś widziałem świetną stronkę z flotyllami ubootów. Jak znajdę dam znać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 24 czerwca 2005, 15:39 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
http://uboat.net/flotillas/8flo.htm
Kiedyś miałem fioła na punkcie ubootów i stąd ten link:)
Aa... jeszcze jedno. W Gdańsku była jeszcze 23 flotylla co Cię pewnie zainteresuje. Też o niej chyba jest.
Poza tym w gdyni była 22


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 czerwca 2005, 16:47 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 17 czerwca 2004, 17:34
Posty: 112
Lokalizacja: Trio City
dzieki panowie.
Kretschmer - interesuje mnei tylko 8 flotylla :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 29 czerwca 2005, 19:14 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 17 czerwca 2004, 17:34
Posty: 112
Lokalizacja: Trio City
no dobra nie ma co ukrywac - 2 nowe uboty zostaly znalezione przez moich znajomych na prozbe ktorych zbieram wszelkie info na temat 8 flotylli - jeden w poblizu helu,2 na baltyku ;] ten w poblizu polwyspu lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy, 2 jest ciekawostka gdyz rufa wbity jest w skarpe - najciekawsze jednak ze jest zamkniety - nawet luki torpedowe -co moglo sie stac? sabotaz?
dalej poszukuje wszelkiego info wiec prosze o aktywnosc w tym temacie
Pozdrawiam ;]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 czerwca 2005, 22:16 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 27 sierpnia 2004, 22:58
Posty: 1600
Lokalizacja: EU
SuChAmAsA napisał(a):
lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy

eee "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! od torpedy ? troche dziwne miejsce trafienia torpedą, a "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! torpeda rozwaliła by ten kiosk na strzępy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 1 lipca 2005, 07:59 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
SuChAmAsA napisał(a):
ten w poblizu polwyspu lezy na boku i ma w kiosku dziure od torpedy,



Raczej ma dziurę od torpedy na wysokości kiosku. Torpedy raczej nie suną nad powierzchnią wody jak tomahawki :) no chyba, że dostał torpędą w momencie kiedy się zanurzał :)

Drugi uboot mógł spocząc na dnie wbity rufą np. po ataku minami głębinowymi lub na skutek awarii napędu...

Pzdrw,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 1 lipca 2005, 11:46 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Na tej stronce masz informacje chyba o każdym numerze uboota po kolei.
A co to za typy ubootów?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL