https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| a to co za czołg? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=14169 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mir [ piątek, 1 lipca 2005, 22:15 ] |
| Tytuł: | a to co za czołg? |
Też mam swój czołg :) czysty ołów poniemiecka pamiątka z wojska , dostałem od rodziny jako dzieciak lufę utracił w wirze histori i zawsze mnie dręczyło jaki pojazd był jego pierwowzorem . No i ten królik czy zając ma co prawda germański, butny wyraz pyska ale czy się nadaje na znak realnie istniejącej niemieckiej jednostki? Dzięki swojej solidnej wadze pełni u mnie funkcję super przycisku przy klejeniu. Do beczki z kapustą niestety się nie nadaje :) |
|
| Autor: | gnom [ sobota, 2 lipca 2005, 10:00 ] |
| Tytuł: | |
wygląda mi na panzer 1 |
|
| Autor: | Przemysław [ sobota, 2 lipca 2005, 22:22 ] |
| Tytuł: | |
gnom napisał(a): wygląda mi na panzer 1
a dokładniej jak czołg dowodzenia kleinepanzer-befehlswagen |
|
| Autor: | mir [ niedziela, 3 lipca 2005, 12:26 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za identyfikację W związku z waszymi uwagami poszperałem trochę na necie i parę rzeczy pasuje też do PZ III np osłona gąsienic. Całość trochę dziwna jak na pamiątkę z wojska brak oznaczenia jednostki roku. Pozdrowienia |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|