https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

a to co za czołg?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=14169
Strona 1 z 1

Autor:  mir [ piątek, 1 lipca 2005, 22:15 ]
Tytuł:  a to co za czołg?

Też mam swój czołg :)
czysty ołów
poniemiecka pamiątka z wojska , dostałem od rodziny jako dzieciak
lufę utracił w wirze histori i zawsze mnie dręczyło jaki
pojazd był jego pierwowzorem . No i ten królik czy zając
ma co prawda germański, butny wyraz pyska
ale czy się nadaje na znak realnie istniejącej niemieckiej jednostki?
Dzięki swojej solidnej wadze pełni u mnie funkcję super
przycisku przy klejeniu.
Do beczki z kapustą niestety się nie nadaje :)

Autor:  gnom [ sobota, 2 lipca 2005, 10:00 ]
Tytuł: 

wygląda mi na panzer 1

Autor:  Przemysław [ sobota, 2 lipca 2005, 22:22 ]
Tytuł: 

gnom napisał(a):
wygląda mi na panzer 1


a dokładniej jak czołg dowodzenia kleinepanzer-befehlswagen

Autor:  mir [ niedziela, 3 lipca 2005, 12:26 ]
Tytuł: 

Dzięki za identyfikację
W związku z waszymi uwagami poszperałem trochę na necie
i parę rzeczy pasuje też do PZ III np osłona gąsienic.
Całość trochę dziwna jak na pamiątkę z wojska brak oznaczenia jednostki
roku.
Pozdrowienia

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/