https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Nakładka https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=15038 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | MAB [ sobota, 6 sierpnia 2005, 20:36 ] |
| Tytuł: | Nakładka |
Panowie, na dzisiejszych wykopkach znalazłem gumową nakładkę na gąsienicę. Jej wymiary to (mniej więcej): 18x6,5x4cm Jest bogato sygnowana. Oprócz nr jest również oznaczona logiem z koniem oraz cyframi 12.43.9/0 – to data produkcji? Niestety nie mam zdjęć. Czy dobrze podejrzewam, że pochodzi od niemieckiego SdKfz-ta? Pozdrawiam, MAB Przeniosłem do Pojazdów - Prezesszczepan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|