https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Nakładka
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=15038
Strona 1 z 1

Autor:  MAB [ sobota, 6 sierpnia 2005, 20:36 ]
Tytuł:  Nakładka

Panowie, na dzisiejszych wykopkach znalazłem gumową nakładkę na gąsienicę.
Jej wymiary to (mniej więcej): 18x6,5x4cm
Jest bogato sygnowana.
Oprócz nr jest również oznaczona logiem z koniem oraz cyframi 12.43.9/0 – to data produkcji?
Niestety nie mam zdjęć.
Czy dobrze podejrzewam, że pochodzi od niemieckiego SdKfz-ta?

Pozdrawiam, MAB

Przeniosłem do Pojazdów - Prezesszczepan

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/