https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Dodge - jaki model? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=15485 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | feeder [ czwartek, 25 sierpnia 2005, 06:16 ] |
| Tytuł: | Dodge - jaki model? |
Jak w temacie: jaki to model i w jakich latach produkowany? |
|
| Autor: | gacek [ czwartek, 25 sierpnia 2005, 12:20 ] |
| Tytuł: | |
0,5 Tonowy Pickup z roku 1940 Tu masz więcej : http://www.pickuptruck.com/html/history/segment5.html A tu trochę zmodyfikowany ;) [ img ] |
|
| Autor: | feeder [ czwartek, 25 sierpnia 2005, 20:38 ] |
| Tytuł: | |
Wielkie dzięki. Ten z mojej fotografii ma całkiem sporą pakę z drewnianymi burtami dlatego nie kojarzył mi się z pick-upem |
|
| Autor: | J35 [ czwartek, 25 sierpnia 2005, 21:52 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Sprawdż coś takiego lub jego wersję: Chevy LRDG http://www.ww2modelmaker.com/modelpages/APlrdg.htm http://www.panzernet.com/galeria/lrdgjr/lrdgjr.html Pzdr |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|