https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Dodge - jaki model?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=15485
Strona 1 z 1

Autor:  feeder [ czwartek, 25 sierpnia 2005, 06:16 ]
Tytuł:  Dodge - jaki model?

Jak w temacie: jaki to model i w jakich latach produkowany?

Autor:  gacek [ czwartek, 25 sierpnia 2005, 12:20 ]
Tytuł: 

0,5 Tonowy Pickup z roku 1940

Tu masz więcej :
http://www.pickuptruck.com/html/history/segment5.html

A tu trochę zmodyfikowany ;)
[ img ]

Autor:  feeder [ czwartek, 25 sierpnia 2005, 20:38 ]
Tytuł: 

Wielkie dzięki.
Ten z mojej fotografii ma całkiem sporą pakę z drewnianymi burtami dlatego nie kojarzył mi się z pick-upem

Autor:  J35 [ czwartek, 25 sierpnia 2005, 21:52 ]
Tytuł: 

Witam.
Sprawdż coś takiego lub jego wersję: Chevy LRDG
http://www.ww2modelmaker.com/modelpages/APlrdg.htm
http://www.panzernet.com/galeria/lrdgjr/lrdgjr.html
Pzdr

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/