https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wieża T-34 odzyskana https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=15862 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kredek [ wtorek, 6 września 2005, 18:42 ] |
| Tytuł: | Wieża T-34 odzyskana |
W Telewizyjnym Kurierze Mazowieckim pokazano ładny reportaż o wydobyciu wieży czołgu z podmokłego terenu. Korpus czołgu pozostał w bagienku. Wieża wyposażona jest w armatę amerykańską 76 mm. Czołg odkryli poszukiwacze militariów z Radomia. Przy pomocy saperów, przychylności właściciela pola i asplauzie redakcji TKM przeprowadzono częściowo udaną operację. Niewybuchy pocisków zabezpieczyli saperzy. Trofeum będzie eksponowane w Skarżysku Kamiennej. |
|
| Autor: | Matejko [ wtorek, 6 września 2005, 19:58 ] |
| Tytuł: | |
Widziałem. Jest jeszcze jeden... Chyba, że to TEN był.... ;) http://obliczahistorii.pl/forum/viewtop ... ght=#10911 Mnie czolgi nie interesują, regalik mam za mały... i co? będę po kieszeniach nosił ??? :D Mozna się zapisać, lista chętnych chyba cały czas otwarta. Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|