https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Wieża T-34 odzyskana
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=15862
Strona 1 z 1

Autor:  Kredek [ wtorek, 6 września 2005, 18:42 ]
Tytuł:  Wieża T-34 odzyskana

W Telewizyjnym Kurierze Mazowieckim pokazano ładny reportaż o wydobyciu wieży czołgu z podmokłego terenu. Korpus czołgu pozostał w bagienku.
Wieża wyposażona jest w armatę amerykańską 76 mm.
Czołg odkryli poszukiwacze militariów z Radomia. Przy pomocy saperów, przychylności właściciela pola i asplauzie redakcji TKM przeprowadzono częściowo udaną operację.
Niewybuchy pocisków zabezpieczyli saperzy.
Trofeum będzie eksponowane w Skarżysku Kamiennej.

Autor:  Matejko [ wtorek, 6 września 2005, 19:58 ]
Tytuł: 

Widziałem.

Jest jeszcze jeden...
Chyba, że to TEN był.... ;)

http://obliczahistorii.pl/forum/viewtop ... ght=#10911

Mnie czolgi nie interesują, regalik mam za mały... i co? będę po kieszeniach nosił ??? :D
Mozna się zapisać, lista chętnych chyba cały czas otwarta.

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/