https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

znalazłem czołg( resztki) ale jakiego?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=15926
Strona 1 z 1

Autor:  Biper [ czwartek, 8 września 2005, 16:46 ]
Tytuł:  znalazłem czołg( resztki) ale jakiego?

jak w temacie..wszystko to wykopki


To CHYBA jest wydech (długosć-1,20m średnica-10cm)
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

tutaj CHYBA cylindry ale nie jestem pewien (wysokość-52cm)

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

i inne złomostwo (większe kołko średnica-22cm mniejsze średnica 16cm)

[ img ]

[ img ]


błąd ortograficzny!!! czemu błąd ortograficzny!!! po zobaczeniu naszła mnie myśl na KW
wszystko znalezione niopodal Białegostoku

Autor:  zylu1 [ piątek, 9 września 2005, 16:20 ]
Tytuł: 

Na pierwszych pięciu zdjęciach są kolektory wydechoweod silnika sześcio cylindrowego (silnik v12 ma takie dwa kolektory) a na kolejnych zdjęciach są cylindry z zaworami.

Autor:  dalton [ piątek, 9 września 2005, 18:21 ]
Tytuł: 

Witam .To raczej trudno określić czy to w 100% z czołgu . Znalazłeś po prostu silnik, poszukaj na nim tabliczki znamionowej - może się uchowała ,po niej można będzie coś powiedzieć do jakiego pojazdu mógł być użyty ten silnik . Pozdrawiam Wojtek .

Autor:  Vlaad [ sobota, 10 września 2005, 10:03 ]
Tytuł: 

Opisz jeszcze rozmiary dwóch cylindrów (te ze sprężynami zaworowymi i zaworami). Coś za duże mi się wydają jak na silinik czołgowy. Również popychacze zaworowe są olbrzymich rozmiarów (takie mam wrażenie). Wydaje mi się, że to elementy agregatu stacjonarnego, ale oczywiście mogę się mylić.

Autor:  MadMax [ sobota, 10 września 2005, 16:05 ]
Tytuł: 

A moze znalazłes traktor albo wojskową ciężarówke znaczy sie częsci

Autor:  Biper [ sobota, 10 września 2005, 20:26 ]
Tytuł: 

ok,jutro pomierze wszyskto i podam, a co do koncepcji że to po czołgu resztki .to wiem z tąd ż ktos kiedyś mi poweidzuiał że w tym miejscu kiedyś niemcy rozwalili jednego ruska ,poza tym doookłą jest mnustwo okopow czołgowych

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/