https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Koszty wydobycia czołgu https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=16028 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jarema [ niedziela, 11 września 2005, 20:48 ] |
| Tytuł: | Koszty wydobycia czołgu |
Mam takie pytanie (W sumie z czystej ciekawości): Ile może mniej więcej kosztować wydobycie czołgu np. z bagna? Powiedzmy że taki t-34... ile trzeba zapłacić za wynajęcie sprzętu itp.? |
|
| Autor: | mir [ niedziela, 18 września 2005, 22:50 ] |
| Tytuł: | |
Słyszałem od człowieka który tym się bawi że koszt jednej z takich operacji zresztą całkiem legalnej wyniósł ok.15tys. Pewnie zależy to od warunków na miejscu i czasu trwania. |
|
| Autor: | berezol [ poniedziałek, 19 września 2005, 01:08 ] |
| Tytuł: | |
Poproś Pudzianowskiego, weźmie na bicola i wyciągnie. Podejrzewam że jak dasz mu 1000 zł to się zgodzi. :jump |
|
| Autor: | mir [ poniedziałek, 19 września 2005, 11:26 ] |
| Tytuł: | |
No to masz granice od od - do :) gość jest poważny bo zdjęcia z jego operacji chodzą na necie i widziałem kolekcję.(taka suma dotyczyła wykopków jego znajomego bo on ma własny sprzęt) nie wiem dlaczego tak dużo Swoją drogą 1000zl to koszt paliwa?, chyba nie weżmiesz tego pod pachę i zawleczesz pod dom a co z rozbrojeniem ? Była to oficjalna impreza z kompletem zazwoleń, obstawą saperską,zabezpieczeniem terenu itp. miała sponsorować jakaś gazeta ale się wycofała. Zresztą nieważne bo nie zamierzam ciągnąć złomu z bagna |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|