https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Koszty wydobycia czołgu
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=16028
Strona 1 z 1

Autor:  Jarema [ niedziela, 11 września 2005, 20:48 ]
Tytuł:  Koszty wydobycia czołgu

Mam takie pytanie (W sumie z czystej ciekawości):
Ile może mniej więcej kosztować wydobycie czołgu np. z bagna?
Powiedzmy że taki t-34... ile trzeba zapłacić za wynajęcie sprzętu itp.?

Autor:  mir [ niedziela, 18 września 2005, 22:50 ]
Tytuł: 

Słyszałem od człowieka który tym się
bawi że koszt jednej z takich operacji zresztą całkiem legalnej wyniósł ok.15tys.
Pewnie zależy to od warunków na miejscu i czasu trwania.

Autor:  berezol [ poniedziałek, 19 września 2005, 01:08 ]
Tytuł: 

Poproś Pudzianowskiego, weźmie na bicola i wyciągnie. Podejrzewam że jak dasz mu 1000 zł to się zgodzi. :jump

Autor:  mir [ poniedziałek, 19 września 2005, 11:26 ]
Tytuł: 

No to masz granice od od - do :)
gość jest poważny bo zdjęcia z jego operacji chodzą na necie
i widziałem kolekcję.(taka suma dotyczyła wykopków jego znajomego bo on ma własny sprzęt)
nie wiem dlaczego tak dużo
Swoją drogą 1000zl to koszt paliwa?, chyba nie weżmiesz tego pod pachę i
zawleczesz pod dom a co z rozbrojeniem ?
Była to oficjalna impreza z kompletem zazwoleń, obstawą saperską,zabezpieczeniem
terenu itp. miała sponsorować jakaś gazeta ale się wycofała.
Zresztą nieważne bo nie zamierzam ciągnąć złomu z bagna

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/