https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Odrestaurowany TKS??? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=16048 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Polak [ poniedziałek, 12 września 2005, 08:28 ] |
| Tytuł: | Odrestaurowany TKS??? |
Zaprezentowany podczas MSPO2005, jeszcze nie jeździ, bo nad silnikiem pracują...wie ktoś o nim coś więcej- skad w ogóle się wziął i w jakim stopniu jest oryginalny? [ img ] |
|
| Autor: | KONIU [ poniedziałek, 12 września 2005, 13:44 ] |
| Tytuł: | |
Hym z tego co wiem to MWP odkopiło go od Szwedzkiego muzeum w Axwall ,w 2003 roku , pojazd był mocno niekompletny . Jego historia jest dosc zawiła ponoc uzywany przez niemców jeszcze po wojnie ...! nastepnie trafił do jakiegos rolnika w Szwecji i był uzuwany jako ciagnik rolniczy potem trafił do Axvall . ( tak słyszałem , nie wiem na 100 % ) Co do "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!! to remontowano go w Ursusie brakujace czesci dostarczyło MWP ze swoich zbiorów z innych TKS-ów . Tyle wiem pozdro Konsky :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|