https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Odrestaurowany TKS???
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=16048
Strona 1 z 1

Autor:  Polak [ poniedziałek, 12 września 2005, 08:28 ]
Tytuł:  Odrestaurowany TKS???

Zaprezentowany podczas MSPO2005, jeszcze nie jeździ, bo nad silnikiem pracują...wie ktoś o nim coś więcej- skad w ogóle się wziął i w jakim stopniu jest oryginalny?

[ img ]

Autor:  KONIU [ poniedziałek, 12 września 2005, 13:44 ]
Tytuł: 

Hym z tego co wiem to MWP odkopiło go od Szwedzkiego muzeum w Axwall ,w 2003 roku , pojazd był mocno niekompletny . Jego historia jest dosc zawiła ponoc uzywany przez niemców jeszcze po wojnie ...! nastepnie trafił do jakiegos rolnika w Szwecji i był uzuwany jako ciagnik rolniczy potem trafił do Axvall . ( tak słyszałem , nie wiem na 100 % ) Co do "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!! to remontowano go w Ursusie brakujace czesci dostarczyło MWP ze swoich zbiorów z innych TKS-ów . Tyle wiem pozdro Konsky :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/