https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| ogniwo do identyfikacji https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=17106 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | warwick [ niedziela, 9 października 2005, 20:03 ] |
| Tytuł: | ogniwo do identyfikacji |
Witajcie, mam takie ogniwo do identyfikacji - wydaje mi sie, że to jakiś ogniwo od jakiegoś DT'a ale chciałbym się upewnić za wszelkie sugestie i opinie z góry dziękuję pozdrawiam Piotr - warwick |
|
| Autor: | J35 [ niedziela, 9 października 2005, 20:10 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Wygląda na RSO ,ale przydałyby się wymiary i zdj. drugiej strony. Pzdr. |
|
| Autor: | warwick [ niedziela, 9 października 2005, 20:17 ] |
| Tytuł: | |
Witajcie, RSO ... to mi do głowy nie przyszło... zdjęcie drugiej strony z wymiarami moze być ciężko ale postaram się na jutro dowiedzić pozdr. Piotr - warwick |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|