https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

ogniwo do identyfikacji
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=17106
Strona 1 z 1

Autor:  warwick [ niedziela, 9 października 2005, 20:03 ]
Tytuł:  ogniwo do identyfikacji

Witajcie,
mam takie ogniwo do identyfikacji - wydaje mi sie, że to jakiś ogniwo od jakiegoś DT'a ale chciałbym się upewnić
za wszelkie sugestie i opinie z góry dziękuję
pozdrawiam Piotr - warwick

Autor:  J35 [ niedziela, 9 października 2005, 20:10 ]
Tytuł: 

Witam.
Wygląda na RSO ,ale przydałyby się wymiary i zdj. drugiej strony.
Pzdr.

Autor:  warwick [ niedziela, 9 października 2005, 20:17 ]
Tytuł: 

Witajcie,
RSO ... to mi do głowy nie przyszło...
zdjęcie drugiej strony
z wymiarami moze być ciężko ale postaram się na jutro dowiedzić
pozdr. Piotr - warwick

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/