https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Prośba o identyfikację.
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=18482
Strona 1 z 1

Autor:  Kowal [ piątek, 11 listopada 2005, 11:15 ]
Tytuł:  Prośba o identyfikację.

Witam. Ostatnio wykopałem to ogniwo od gąsienicy i nie wiem od czego jest. Może Raupenscheller Ost?
Wymiary: 34 x 15 cm.

http://img436.imageshack.us/my.php?image=56tq.jpg

Autor:  marekol [ sobota, 26 listopada 2005, 16:28 ]
Tytuł: 

Witam

Pz II. albo Opel Maultier, albo ford maultier
Gratuluje znaleziska :1

Autor:  J35 [ sobota, 26 listopada 2005, 18:23 ]
Tytuł: 

To nie jest PzII. Daj zdjęcie drugiej strony i wymiary.
Pzdr.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/