https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Prośba o identyfikację. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=18482 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kowal [ piątek, 11 listopada 2005, 11:15 ] |
| Tytuł: | Prośba o identyfikację. |
Witam. Ostatnio wykopałem to ogniwo od gąsienicy i nie wiem od czego jest. Może Raupenscheller Ost? Wymiary: 34 x 15 cm. http://img436.imageshack.us/my.php?image=56tq.jpg |
|
| Autor: | marekol [ sobota, 26 listopada 2005, 16:28 ] |
| Tytuł: | |
Witam Pz II. albo Opel Maultier, albo ford maultier Gratuluje znaleziska :1 |
|
| Autor: | J35 [ sobota, 26 listopada 2005, 18:23 ] |
| Tytuł: | |
To nie jest PzII. Daj zdjęcie drugiej strony i wymiary. Pzdr. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|