https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Moze to byc z samolotu?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=19930
Strona 1 z 1

Autor:  Morgaine Solo [ sobota, 17 grudnia 2005, 19:49 ]
Tytuł:  Moze to byc z samolotu?

Witam.
Znalazlem niegdys cos takiego. Niedaleko mialo podobno
rozbic sie w czasie wwII ruskie latadlo.
Zrobione toto z aluminium.Wymiary to 33cm dlugosci,
9 szerokosci. Z jednej strony jakis uchwyt z innego stopu.
Co do oznaczen to sa dwa.Kwadrat przedzielony na pol.
W jedna polowke wbita trojka, a w druga jedynka.
To bicie jest na dlugim elemencie.
Drugie bicie to trojkat rowniez przedzielony na pol i
tak samo sa wpisane w niego trojka i jedynka.Drugie bicie
obecne na dokreconym elemencie z innego stopu.
Wie ktos moze co to za cholerstwo?
Dlugi element pomalowany na oliwkowy kolor.
Pozdrawiam

Autor:  J35 [ sobota, 17 grudnia 2005, 20:14 ]
Tytuł: 

Na pewno jest to część samolotu ,jakiego? Nie wiem.
Jeżeli oliwka ,to raczej sowiet.
Pzdr.

Autor:  iglanadon [ niedziela, 18 grudnia 2005, 15:20 ]
Tytuł: 

sowiet na 100%, poznaje po nitach (czyt niechlujstwo wykonania) nie są ani w równej odległości ani w jednej linii, część była cięta po kraszu

Autor:  manix [ środa, 4 stycznia 2006, 11:55 ]
Tytuł: 

Iglanadon napisał (sowiet na 100%, poznaje po nitach (czyt niechlujstwo wykonania) nie są ani w równej odległości ani w jednej linii, część była cięta po kraszu ) ,czy niechlujstwo? Trzeba wziąc pod uwagę że, ich samoloty były produkowane w przeniesionych fabrykach za uralem. W warunkach prawie polowych i w zamierzeniu produkcja była ustawiona na ilośc a nie na jakośc. POZDROWIENIA

Autor:  Mati [ poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:20 ]
Tytuł: 

manix ma racje . W Rosi cały sprzent bzł tak robiony
:za

Autor:  Grubber [ poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:51 ]
Tytuł: 

moim zdaniem to kawałek orczyka, czy rosyjski to nie wiem, sprawdze jutro i postaram się odszukać od czego może być .
pozdrawiam Grubby

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/