https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Moze to byc z samolotu? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=19930 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Morgaine Solo [ sobota, 17 grudnia 2005, 19:49 ] |
| Tytuł: | Moze to byc z samolotu? |
Witam. Znalazlem niegdys cos takiego. Niedaleko mialo podobno rozbic sie w czasie wwII ruskie latadlo. Zrobione toto z aluminium.Wymiary to 33cm dlugosci, 9 szerokosci. Z jednej strony jakis uchwyt z innego stopu. Co do oznaczen to sa dwa.Kwadrat przedzielony na pol. W jedna polowke wbita trojka, a w druga jedynka. To bicie jest na dlugim elemencie. Drugie bicie to trojkat rowniez przedzielony na pol i tak samo sa wpisane w niego trojka i jedynka.Drugie bicie obecne na dokreconym elemencie z innego stopu. Wie ktos moze co to za cholerstwo? Dlugi element pomalowany na oliwkowy kolor. Pozdrawiam |
|
| Autor: | J35 [ sobota, 17 grudnia 2005, 20:14 ] |
| Tytuł: | |
Na pewno jest to część samolotu ,jakiego? Nie wiem. Jeżeli oliwka ,to raczej sowiet. Pzdr. |
|
| Autor: | iglanadon [ niedziela, 18 grudnia 2005, 15:20 ] |
| Tytuł: | |
sowiet na 100%, poznaje po nitach (czyt niechlujstwo wykonania) nie są ani w równej odległości ani w jednej linii, część była cięta po kraszu |
|
| Autor: | manix [ środa, 4 stycznia 2006, 11:55 ] |
| Tytuł: | |
Iglanadon napisał (sowiet na 100%, poznaje po nitach (czyt niechlujstwo wykonania) nie są ani w równej odległości ani w jednej linii, część była cięta po kraszu ) ,czy niechlujstwo? Trzeba wziąc pod uwagę że, ich samoloty były produkowane w przeniesionych fabrykach za uralem. W warunkach prawie polowych i w zamierzeniu produkcja była ustawiona na ilośc a nie na jakośc. POZDROWIENIA |
|
| Autor: | Mati [ poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:20 ] |
| Tytuł: | |
manix ma racje . W Rosi cały sprzent bzł tak robiony :za |
|
| Autor: | Grubber [ poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:51 ] |
| Tytuł: | |
moim zdaniem to kawałek orczyka, czy rosyjski to nie wiem, sprawdze jutro i postaram się odszukać od czego może być . pozdrawiam Grubby |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|