Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 20:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy na tym foto to schlezwig ??
PostNapisane: sobota, 24 grudnia 2005, 19:43 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 22 czerwca 2003, 00:00
Posty: 711
Lokalizacja: Gdańsk
Witam!
Trafiły do mnie fotki jednego oficera KM w tym jedna bardzo ciekawa - stalek strzelający w porcie lub koło potru a z tego co wiem to SH taką salwe miał w porcie....
[ img ]
pozdrawiam OnyX


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 24 grudnia 2005, 20:47 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2005, 21:50
Posty: 458
Lokalizacja: Białystok
odpowiedizałem już na allegro,no to i tutaj ...z samego takiego zdjecia nie dam rady,to albo on albo bliźniak -schlesien


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 24 grudnia 2005, 21:00 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2005, 13:16
Posty: 24
Lokalizacja: GDAŃSK
Jest to "Schleswig-Holstein" prowadzacy ostrzal celow w okolicy Gdyni z Basenu Amunicyjnego. Zdjecie to wykonano juz po kapitulacji skladnicy z walu ktory oslanial basen od strony poludniowej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 24 grudnia 2005, 21:07 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 22 czerwca 2003, 00:00
Posty: 711
Lokalizacja: Gdańsk
Witaj!!
Super informacjie 100% pewne ?
Fotka z takiego małego kompleciku :) Album dodany :) ale po opisie śladów po fatkach był marynarza ze Schlezien ....
[ img ]
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 24 grudnia 2005, 21:33 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2005, 13:16
Posty: 24
Lokalizacja: GDAŃSK
Niech sie jeszcze pozostale grono wypowie ale wg mnie na 100% S-H we IX'39r. :)
Przypomnialem sobie ze to zdjecie gdzies widzialem i rzeczywiscie :)
A no w KOMIKSIE WOJENNYM pt. "Westerplatte Zaloga smierci" K. Wyrzykowowskiego i M. Wojtowicz-Podhorskiego na str. 119 w prawym gornym rogu :) -> tak samo podpisany
Swoja droga ladny zbiorek fotografii :>
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 16:01 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 30 maja 2005, 12:21
Posty: 100
To Schlesien...a nie Schleswig. A zdjęcie z Gdyni może byc bo oba w 39 zaliczały się do Baltische Flota :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 16:07 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Cytuj:
Jeżeli to on to gdzie trzeci komin ??
Jakoś nie mogę się dopatrzeć .
Ale oczywiście mogę się mylić .


Jak się nie mylę, to 3 kominy on miał w I W.Ś.
Potem 2 mu urżnęli i połączyli w jeden duży.
Ale to Schlesien. Można poznać po masztach.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL