https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Czy na tym foto to schlezwig ?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=20175 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | OnyX [ sobota, 24 grudnia 2005, 19:43 ] |
| Tytuł: | Czy na tym foto to schlezwig ?? |
Witam! Trafiły do mnie fotki jednego oficera KM w tym jedna bardzo ciekawa - stalek strzelający w porcie lub koło potru a z tego co wiem to SH taką salwe miał w porcie.... [ img ] pozdrawiam OnyX |
|
| Autor: | Biper [ sobota, 24 grudnia 2005, 20:47 ] |
| Tytuł: | |
odpowiedizałem już na allegro,no to i tutaj ...z samego takiego zdjecia nie dam rady,to albo on albo bliźniak -schlesien |
|
| Autor: | WOJTARAK [ sobota, 24 grudnia 2005, 21:00 ] |
| Tytuł: | |
Jest to "Schleswig-Holstein" prowadzacy ostrzal celow w okolicy Gdyni z Basenu Amunicyjnego. Zdjecie to wykonano juz po kapitulacji skladnicy z walu ktory oslanial basen od strony poludniowej. |
|
| Autor: | OnyX [ sobota, 24 grudnia 2005, 21:07 ] |
| Tytuł: | |
Witaj!! Super informacjie 100% pewne ? Fotka z takiego małego kompleciku :) Album dodany :) ale po opisie śladów po fatkach był marynarza ze Schlezien .... [ img ] Pozdrawiam |
|
| Autor: | WOJTARAK [ sobota, 24 grudnia 2005, 21:33 ] |
| Tytuł: | |
Niech sie jeszcze pozostale grono wypowie ale wg mnie na 100% S-H we IX'39r. :) Przypomnialem sobie ze to zdjecie gdzies widzialem i rzeczywiscie :) A no w KOMIKSIE WOJENNYM pt. "Westerplatte Zaloga smierci" K. Wyrzykowowskiego i M. Wojtowicz-Podhorskiego na str. 119 w prawym gornym rogu :) -> tak samo podpisany Swoja droga ladny zbiorek fotografii :> Pozdrawiam |
|
| Autor: | l&m [ poniedziałek, 26 grudnia 2005, 16:01 ] |
| Tytuł: | |
To Schlesien...a nie Schleswig. A zdjęcie z Gdyni może byc bo oba w 39 zaliczały się do Baltische Flota :) |
|
| Autor: | Jarema [ poniedziałek, 26 grudnia 2005, 16:07 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Jeżeli to on to gdzie trzeci komin ??
Jakoś nie mogę się dopatrzeć . Ale oczywiście mogę się mylić . Jak się nie mylę, to 3 kominy on miał w I W.Ś. Potem 2 mu urżnęli i połączyli w jeden duży. Ale to Schlesien. Można poznać po masztach. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|