https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

gdzie panterka??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=20245
Strona 1 z 5

Autor:  MarekModel [ wtorek, 27 grudnia 2005, 16:41 ]
Tytuł:  gdzie panterka??

http://www.lerenfort.fsnet.co.uk/page103.html

gdzie ta panterka teraz jest a moze ma ktos jakies foty??

Autor:  Lipek [ wtorek, 27 grudnia 2005, 16:54 ]
Tytuł: 

Z tego co wiem, bracia K. opchęli ja na szeroko rozumiany "Zachód". nie ma to jak nasi wspaniali polscy "kolekcjonerzy" :gil :szu :szu :gil :gun: :gun: :bat :mg:

Autor:  Grzesio [ wtorek, 27 grudnia 2005, 17:36 ]
Tytuł: 

O ile mi się coś w łepetynie nie pokręciło (jak to zwykle), to ona znana jest teraz jako "Littlefield Panther".

Pzdr

Grzesio

Autor:  atylla [ wtorek, 27 grudnia 2005, 21:29 ]
Tytuł: 

widocznie ci panowie nie zbierali "Panterek" patrz wątek "2 fibule z 1 pola i nie tylko............" w Inne znaleziska :jump

Autor:  l&m [ wtorek, 27 grudnia 2005, 21:36 ]
Tytuł: 

Teraz to nie zrozumiałe niszczyć skarby przeszłości , kiedyś przede wszytkim na bagnach m.in w Prusach Wschodnich w latach powojennych za kawałek czołgu można było dostać chleb, a chłopcy latali po wojnie w poszukiwaniu motorów porzuconych po lasach.
Teraz , kiedy znalezienie czołgu lub innego pojazdu mechanicznego jest prawie niemożliwe, ludzie dalej szanują to jak śmieci.
Ciekawe ile będzie wart łuska 88mm za 100 lat jeżeli dalej będziemy tak wszytko niszczyć :que

Autor:  Przemysław [ środa, 28 grudnia 2005, 00:35 ]
Tytuł: 

Jesteśmy chyba jedynym na swiecie narodem który nie chce mieć swojej historii....
tak jak napisał atylla "ci panowie widocznie nie zbierali panterek" więc zrobili tak jak to co niektórzy pisali w tamtejszym wątku...
:cry:

Autor:  Lipek [ środa, 28 grudnia 2005, 00:54 ]
Tytuł: 

wejdzcie na forum O i poczytajcie o sprawie tego Forda. kolejne złodziejstwo. Ale jak juz pisałem, skończył sie czas braci K. i wywozenia mienia za granicę. Do akcji wkracza prokuratura i WKZ oraz dyrektor Fortu Czerniakowskiego. Oj będzie sie działo :jump
Pozdrawiam!
P.S. duza część ludzi z forum O. popiera wywozenie zabytków za granicę. Jak sami pisza, im jest obojetne, czy Pantere będą ogladać w warszawie, czy w Londynie :wq Ot, prawdziwi patrioci i wielbiciele historii. Na pochybel :szu :gil

Autor:  MarekModel [ środa, 28 grudnia 2005, 01:30 ]
Tytuł: 

a jak sobie pomysle ,ze błąd ortograficzny!!! po wojnie wszystkie porzucone czolgi pozbierano i przetopiono na klamki to mnie normalnie :wq krew zalewa

Autor:  MarekModel [ środa, 28 grudnia 2005, 18:16 ]
Tytuł: 

http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=s ... a3578a994d
wie ktos gdzie sie to znajduje??

Autor:  l&m [ środa, 28 grudnia 2005, 19:36 ]
Tytuł: 

To wieżyczka do Pantery, tylko dziwi mnie ten schron drewniany który przedstawiono na obrazku :jump Jeden strzał z jakiejkolwiek armaty i kosmos :jump .Takie wieżyczki były przecież w Tobrukach :n Gdzie to jest - w Szczecinie, na trasie Szczecin-Poznań, pisze coś o fabryce(niemieckiej),20 tyś marek,o polskiej radzie muzealnej miasta Szczecin. Trochę zrozumiałem :bir

Autor:  dalton [ czwartek, 29 grudnia 2005, 10:27 ]
Tytuł: 

Witam. Temat tej wieży był poruszany na forum "odkrywcy " - a w galerii będzie kilka fotek . Pozdr.

Autor:  berezol [ czwartek, 29 grudnia 2005, 10:50 ]
Tytuł: 

Tak na dobrą sprawę to Panterka jest własnością Niemiec czyli prawowitego właściciela, więc jaki to nasz narodowy skarb?? Taka mała prowokacja z mojej strony :jump

Autor:  l&m [ czwartek, 29 grudnia 2005, 12:24 ]
Tytuł: 

Nie koniecznie Niemiec. Niemcy nie przyznają się do III Rzeszy , SS , Hitlera , ale uważają się za wypędzonych z Prus Wsch. Pomorza i Śląska. Ciekawe jak by tak wykopać jakieś szkopskie skarby na pewno by im się przypomniało, że to ich :666 Ale bomby i niewypały, które nam z Heinklli,Sztukasów i Dornierów to niepamiętają :wq A ja kupuje proszek z Heinkla :luv :jump

Autor:  CapitanŻbik [ czwartek, 29 grudnia 2005, 15:14 ]
Tytuł: 

Pantera (a właściwie to co z niej zostało) nie została wydobyta przez Kęszyckich tylko przez Muzeum Orła Białego ze Skarżyska Kamiennej i prawdopodobnie tam sie znajduje. Skoro tak się przyczepiliście do Keszyskich powiedzcie mi gdzie teraz jest wieża wydobyta razem z tą Panterą?

Autor:  Lipek [ czwartek, 29 grudnia 2005, 18:57 ]
Tytuł: 

CapitanŻbik napisał(a):
Pantera (a właściwie to co z niej zostało) nie została wydobyta przez Kęszyckich tylko przez Muzeum Orła Białego ze Skarżyska Kamiennej i prawdopodobnie tam sie znajduje.


Masz stare albo nieprawdziwe informacje. pantera została sprzedana na Zacghód i w zadnym muzeum w Polsce jej nie ma.
Pozdrawiam!

Strona 1 z 5 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/