Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 12:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaka to gąsienica??
PostNapisane: środa, 4 stycznia 2006, 14:57 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 13 grudnia 2005, 18:24
Posty: 66
Od jakiego pojazdu moze byc ta gasienica? Dzieki za pomoc


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: środa, 4 stycznia 2006, 14:59 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 13 grudnia 2005, 18:24
Posty: 66
i ostatnie...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 11 stycznia 2006, 20:50 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2006, 17:00
Posty: 20
Lokalizacja: okolice olsztyna
to są nakładki pod,gąsienice do pantery.pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2006, 22:39 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Bez urazy Kolego ,ale coś Ci z tą panterą się pomyliło.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2006, 22:41 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Kurcze albo jestem slepy albo to od Deta i bialoruski.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2006, 22:45 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
To też nie to
http://www.odkrywca-online.com/pokaz_wa ... 713#175755
Fajnie by było ,jakbyś podał wymiary (może to coś pomoże).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 stycznia 2006, 19:35 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2006, 17:00
Posty: 20
Lokalizacja: okolice olsztyna
jak wczesniej napisałem to są nakładi pod gonsienice.też mam kilkanascie sztuk, a błąd ortograficzny!!! bym niewiedział .co to jest to bym błąd ortograficzny!!! się nie udzielał .pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 stycznia 2006, 22:47 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
OK Kolego ,wg. mnie są to też nakładki przeciwpoślizgowe (za małe jak na ogniwo).
Ale obejrzyj ogniwo pantery i powiedz jak to mogło być montowane. :que
Po mojemu to niebardzo.
Pzdr
PS Jeśli możesz ,to wrzuć fotki swoich.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 19 stycznia 2006, 17:48 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2006, 17:00
Posty: 20
Lokalizacja: okolice olsztyna
teraz sprawzdiłem jak są montowane.z tyłu nakładki są 2 zatrzaski. postaram się pużniej wstawic foto.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: ogniwo.rg428
PostNapisane: czwartek, 19 stycznia 2006, 18:19 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2006, 17:00
Posty: 20
Lokalizacja: okolice olsztyna
to mniej więcej tak wygląda.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 19 stycznia 2006, 20:25 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Zwracam honor Kolego.To jest to.Widziałem spoooro zdj. pzV ,ale nakładek na nich nie widziałem.
Mam prośbę-daj jakieś lepsze zdj. tej nakładki i ogniwa.
Szacuneczek i pozdrawiam.
PS: Jeśli możesz to daj mi znać gdzie traki trafiłeś.

Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 19 stycznia 2006, 21:58 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2006, 17:00
Posty: 20
Lokalizacja: okolice olsztyna
to trafiłem przy resztkach,jag pantery.sorry że tak słabe foto,ale zdjęcia robiłem z kamerki.światło byłe słabe .pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 19 stycznia 2006, 22:01 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2006, 17:00
Posty: 20
Lokalizacja: okolice olsztyna
fotki postaram się jak najszybciej wstawić tylko załatwie aparat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 stycznia 2006, 15:06 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Dzięki Kolego ,czekam na fotki (inne części tej JP jeśli masz ,to też fajnie byłoby obejrzeć) :1 :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 stycznia 2006, 19:02 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2006, 17:00
Posty: 20
Lokalizacja: okolice olsztyna
morze wyslę ci na poczte.nie umiem za bardzo ich wstawiac.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL