https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jaka to gąsienica?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=20547 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | pilot05 [ środa, 4 stycznia 2006, 14:57 ] |
| Tytuł: | Jaka to gąsienica?? |
Od jakiego pojazdu moze byc ta gasienica? Dzieki za pomoc |
|
| Autor: | pilot05 [ środa, 4 stycznia 2006, 14:59 ] |
| Tytuł: | . |
i ostatnie... |
|
| Autor: | rg428 [ środa, 11 stycznia 2006, 20:50 ] |
| Tytuł: | |
to są nakładki pod,gąsienice do pantery.pozdro |
|
| Autor: | J35 [ wtorek, 17 stycznia 2006, 22:39 ] |
| Tytuł: | |
Bez urazy Kolego ,ale coś Ci z tą panterą się pomyliło. |
|
| Autor: | Wojtek [ wtorek, 17 stycznia 2006, 22:41 ] |
| Tytuł: | |
Kurcze albo jestem slepy albo to od Deta i bialoruski. |
|
| Autor: | J35 [ wtorek, 17 stycznia 2006, 22:45 ] |
| Tytuł: | |
To też nie to http://www.odkrywca-online.com/pokaz_wa ... 713#175755 Fajnie by było ,jakbyś podał wymiary (może to coś pomoże). |
|
| Autor: | rg428 [ środa, 18 stycznia 2006, 19:35 ] |
| Tytuł: | |
jak wczesniej napisałem to są nakładi pod gonsienice.też mam kilkanascie sztuk, a błąd ortograficzny!!! bym niewiedział .co to jest to bym błąd ortograficzny!!! się nie udzielał .pozdro |
|
| Autor: | J35 [ środa, 18 stycznia 2006, 22:47 ] |
| Tytuł: | |
OK Kolego ,wg. mnie są to też nakładki przeciwpoślizgowe (za małe jak na ogniwo). Ale obejrzyj ogniwo pantery i powiedz jak to mogło być montowane. :que Po mojemu to niebardzo. Pzdr PS Jeśli możesz ,to wrzuć fotki swoich. |
|
| Autor: | rg428 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 17:48 ] |
| Tytuł: | |
teraz sprawzdiłem jak są montowane.z tyłu nakładki są 2 zatrzaski. postaram się pużniej wstawic foto. |
|
| Autor: | rg428 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 18:19 ] |
| Tytuł: | ogniwo.rg428 |
to mniej więcej tak wygląda. |
|
| Autor: | J35 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 20:25 ] |
| Tytuł: | |
Zwracam honor Kolego.To jest to.Widziałem spoooro zdj. pzV ,ale nakładek na nich nie widziałem. Mam prośbę-daj jakieś lepsze zdj. tej nakładki i ogniwa. Szacuneczek i pozdrawiam. PS: Jeśli możesz to daj mi znać gdzie traki trafiłeś. Jarek |
|
| Autor: | rg428 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 21:58 ] |
| Tytuł: | |
to trafiłem przy resztkach,jag pantery.sorry że tak słabe foto,ale zdjęcia robiłem z kamerki.światło byłe słabe .pozdro :) |
|
| Autor: | rg428 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 22:01 ] |
| Tytuł: | |
fotki postaram się jak najszybciej wstawić tylko załatwie aparat. |
|
| Autor: | J35 [ piątek, 20 stycznia 2006, 15:06 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki Kolego ,czekam na fotki (inne części tej JP jeśli masz ,to też fajnie byłoby obejrzeć) :1 :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | rg428 [ piątek, 20 stycznia 2006, 19:02 ] |
| Tytuł: | |
morze wyslę ci na poczte.nie umiem za bardzo ich wstawiac. |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|