https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Jaka to gąsienica??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=20547
Strona 1 z 2

Autor:  pilot05 [ środa, 4 stycznia 2006, 14:57 ]
Tytuł:  Jaka to gąsienica??

Od jakiego pojazdu moze byc ta gasienica? Dzieki za pomoc

Autor:  pilot05 [ środa, 4 stycznia 2006, 14:59 ]
Tytuł:  .

i ostatnie...

Autor:  rg428 [ środa, 11 stycznia 2006, 20:50 ]
Tytuł: 

to są nakładki pod,gąsienice do pantery.pozdro

Autor:  J35 [ wtorek, 17 stycznia 2006, 22:39 ]
Tytuł: 

Bez urazy Kolego ,ale coś Ci z tą panterą się pomyliło.

Autor:  Wojtek [ wtorek, 17 stycznia 2006, 22:41 ]
Tytuł: 

Kurcze albo jestem slepy albo to od Deta i bialoruski.

Autor:  J35 [ wtorek, 17 stycznia 2006, 22:45 ]
Tytuł: 

To też nie to
http://www.odkrywca-online.com/pokaz_wa ... 713#175755
Fajnie by było ,jakbyś podał wymiary (może to coś pomoże).

Autor:  rg428 [ środa, 18 stycznia 2006, 19:35 ]
Tytuł: 

jak wczesniej napisałem to są nakładi pod gonsienice.też mam kilkanascie sztuk, a błąd ortograficzny!!! bym niewiedział .co to jest to bym błąd ortograficzny!!! się nie udzielał .pozdro

Autor:  J35 [ środa, 18 stycznia 2006, 22:47 ]
Tytuł: 

OK Kolego ,wg. mnie są to też nakładki przeciwpoślizgowe (za małe jak na ogniwo).
Ale obejrzyj ogniwo pantery i powiedz jak to mogło być montowane. :que
Po mojemu to niebardzo.
Pzdr
PS Jeśli możesz ,to wrzuć fotki swoich.

Autor:  rg428 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 17:48 ]
Tytuł: 

teraz sprawzdiłem jak są montowane.z tyłu nakładki są 2 zatrzaski. postaram się pużniej wstawic foto.

Autor:  rg428 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 18:19 ]
Tytuł:  ogniwo.rg428

to mniej więcej tak wygląda.

Autor:  J35 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 20:25 ]
Tytuł: 

Zwracam honor Kolego.To jest to.Widziałem spoooro zdj. pzV ,ale nakładek na nich nie widziałem.
Mam prośbę-daj jakieś lepsze zdj. tej nakładki i ogniwa.
Szacuneczek i pozdrawiam.
PS: Jeśli możesz to daj mi znać gdzie traki trafiłeś.

Jarek

Autor:  rg428 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 21:58 ]
Tytuł: 

to trafiłem przy resztkach,jag pantery.sorry że tak słabe foto,ale zdjęcia robiłem z kamerki.światło byłe słabe .pozdro :)

Autor:  rg428 [ czwartek, 19 stycznia 2006, 22:01 ]
Tytuł: 

fotki postaram się jak najszybciej wstawić tylko załatwie aparat.

Autor:  J35 [ piątek, 20 stycznia 2006, 15:06 ]
Tytuł: 

Dzięki Kolego ,czekam na fotki (inne części tej JP jeśli masz ,to też fajnie byłoby obejrzeć) :1 :piwo :piwo :piwo

Autor:  rg428 [ piątek, 20 stycznia 2006, 19:02 ]
Tytuł: 

morze wyslę ci na poczte.nie umiem za bardzo ich wstawiac.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/