https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Części pojazdów pancernych ? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=20943 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Voucur [ niedziela, 15 stycznia 2006, 20:31 ] |
| Tytuł: | Części pojazdów pancernych ? |
Kolejny temat: przedmioty na zdjęciu znalezione zostały w miejscu stacjonowania (rozbicia) sił niemieckich z ucieczki tzw. "kotła toruńskiego" w lutym 1945 r. Ponieważ znalazłem tam dużo fragmentów pancerza (zniszczone) oraz ogniwa gąsienic PzKpfw III/IV stawiałbym na części pojazdów, niekoniecznie pancernych. Oczywiście mogło się zaplątać tu coś kompletnie niezwiązanego z militariami bądź pojazdami niemniej może ktoś coś rozpozna. Na jednym ze zdjęć grupowych nie ma podanych wymiarów bo graty te mam przykryte drewnem kominkowym ;) Serdeczne dzięki za ew. pomoc ! |
|
| Autor: | Voucur [ niedziela, 15 stycznia 2006, 20:37 ] |
| Tytuł: | |
nie weszły wszystkie fotki, dodaję resztę. |
|
| Autor: | feeder [ wtorek, 17 stycznia 2006, 09:03 ] |
| Tytuł: | |
A z czego jest to coś z sygnaturą "nüral"? Bo mi się to kojarzy z Federal Mogul w Gorzycach (dawniej WSK, "Tłoki") ;) W necie znalazłem taki obrazek http://frhewww.physik.uni-freiburg.de/~ ... nural1.htm |
|
| Autor: | Voucur [ wtorek, 17 stycznia 2006, 23:34 ] |
| Tytuł: | |
Dokładnie takie samo logo! To "Nural" jest pisane ręcznie tak jak widać na tym logo. To coś jest z aluminium (rzecz jasna). To już jestem z czymś bliżej, dzięki za podesłanie linka, jakbym jeszcze wiedział co to za część to byłoby lepiej :) Pozdrawiam! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|