https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Części pojazdów pancernych ?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=20943
Strona 1 z 1

Autor:  Voucur [ niedziela, 15 stycznia 2006, 20:31 ]
Tytuł:  Części pojazdów pancernych ?

Kolejny temat: przedmioty na zdjęciu znalezione zostały w miejscu stacjonowania (rozbicia) sił niemieckich z ucieczki tzw. "kotła toruńskiego" w lutym 1945 r. Ponieważ znalazłem tam dużo fragmentów pancerza (zniszczone) oraz ogniwa gąsienic PzKpfw III/IV stawiałbym na części pojazdów, niekoniecznie pancernych. Oczywiście mogło się zaplątać tu coś kompletnie niezwiązanego z militariami bądź pojazdami niemniej może ktoś coś rozpozna. Na jednym ze zdjęć grupowych nie ma podanych wymiarów bo graty te mam przykryte drewnem kominkowym ;) Serdeczne dzięki za ew. pomoc !

Autor:  Voucur [ niedziela, 15 stycznia 2006, 20:37 ]
Tytuł: 

nie weszły wszystkie fotki, dodaję resztę.

Autor:  feeder [ wtorek, 17 stycznia 2006, 09:03 ]
Tytuł: 

A z czego jest to coś z sygnaturą "nüral"?
Bo mi się to kojarzy z Federal Mogul w Gorzycach (dawniej WSK, "Tłoki") ;)
W necie znalazłem taki obrazek
http://frhewww.physik.uni-freiburg.de/~ ... nural1.htm

Autor:  Voucur [ wtorek, 17 stycznia 2006, 23:34 ]
Tytuł: 

Dokładnie takie samo logo! To "Nural" jest pisane ręcznie tak jak widać na tym logo. To coś jest z aluminium (rzecz jasna). To już jestem z czymś bliżej, dzięki za podesłanie linka, jakbym jeszcze wiedział co to za część to byłoby lepiej :) Pozdrawiam!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/