https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Nakaldki na gaski. Od czego? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=21084 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | vonAdamski [ czwartek, 19 stycznia 2006, 20:27 ] |
| Tytuł: | Nakaldki na gaski. Od czego? |
Witam!!! Od czego ta nakladka? Obok tych nakladek (16szt) lezały łuski od niemieckiej sto piatki. Długosc okolo 36,3 natomiast srednica oczka na szpile 2,5 cm. Wielkosci te sa przyblizone :) odchylenie 2-3mm :) Dzieki za pomoc. Z powazaniem vonadamski |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|