https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Nakaldki na gaski. Od czego?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=21084
Strona 1 z 1

Autor:  vonAdamski [ czwartek, 19 stycznia 2006, 20:27 ]
Tytuł:  Nakaldki na gaski. Od czego?

Witam!!!

Od czego ta nakladka? Obok tych nakladek (16szt) lezały łuski od niemieckiej sto piatki.
Długosc okolo 36,3 natomiast srednica oczka na szpile 2,5 cm. Wielkosci te sa przyblizone :) odchylenie 2-3mm :)
Dzieki za pomoc.


Z powazaniem vonadamski

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/