https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Wydobycie z Morza Czarnego?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=21661
Strona 1 z 1

Autor:  entralizo [ środa, 1 lutego 2006, 17:33 ]
Tytuł:  Wydobycie z Morza Czarnego?

Witam.
Jakis czas temu w jednym polskim muzeum tranzitem stalo niemieckie dzialo szturmowe, bodajze Stug III. Bylo ono wyciagniete z jakiegos zatopionego transportowca na Morzu Czarnym.
Poszukuje informacji na temat wydobycia... moze jakies stronki znacie... ja dlugo szukalem ale niestety nic nie znalazlem.

Pozdrawiam - entralizo

Autor:  Renald [ środa, 1 lutego 2006, 18:23 ]
Tytuł: 

Jak na złość strony z fotami z wydobycia nie mogę znaleźć. A była. Zawsze tak jest, gdy się czegoś konkretnego szuka :wq
Mam chwilowo tylko takie:
http://www.panzer.punkt.pl/artykuly/stug3/stug3.htm
http://free.polbox.pl/l/leszekch/vstug3g.html

Autor:  entralizo [ czwartek, 2 lutego 2006, 14:48 ]
Tytuł:  odp

Tak, tak....piękna sztuka.

Pls. znajdź tą stronkę. Jeszcze jak by były jakies podwodne fotki.....

entralizo

Autor:  dect [ środa, 8 lutego 2006, 20:00 ]
Tytuł: 

Moze tu: http://www.lerenfort.fsnet.co.uk/page74.html

Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/