https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wydobycie z Morza Czarnego? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=21661 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | entralizo [ środa, 1 lutego 2006, 17:33 ] |
| Tytuł: | Wydobycie z Morza Czarnego? |
Witam. Jakis czas temu w jednym polskim muzeum tranzitem stalo niemieckie dzialo szturmowe, bodajze Stug III. Bylo ono wyciagniete z jakiegos zatopionego transportowca na Morzu Czarnym. Poszukuje informacji na temat wydobycia... moze jakies stronki znacie... ja dlugo szukalem ale niestety nic nie znalazlem. Pozdrawiam - entralizo |
|
| Autor: | Renald [ środa, 1 lutego 2006, 18:23 ] |
| Tytuł: | |
Jak na złość strony z fotami z wydobycia nie mogę znaleźć. A była. Zawsze tak jest, gdy się czegoś konkretnego szuka :wq Mam chwilowo tylko takie: http://www.panzer.punkt.pl/artykuly/stug3/stug3.htm http://free.polbox.pl/l/leszekch/vstug3g.html |
|
| Autor: | entralizo [ czwartek, 2 lutego 2006, 14:48 ] |
| Tytuł: | odp |
Tak, tak....piękna sztuka. Pls. znajdź tą stronkę. Jeszcze jak by były jakies podwodne fotki..... entralizo |
|
| Autor: | dect [ środa, 8 lutego 2006, 20:00 ] |
| Tytuł: | |
Moze tu: http://www.lerenfort.fsnet.co.uk/page74.html Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|