https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

do wykasowania
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=21787
Strona 1 z 1

Autor:  Sirpiotr [ sobota, 4 lutego 2006, 16:47 ]
Tytuł:  do wykasowania

do wykasowania

Autor:  rob_k [ sobota, 4 lutego 2006, 16:48 ]
Tytuł: 

Na którym zdjęciu :que :que :que

Autor:  Jarasek [ sobota, 4 lutego 2006, 17:10 ]
Tytuł: 

To podłużne na dole po lewej (drugie zdjęcie) to świeca samochodowa.
Rosjanie byli niezłymi bałaganiarzami i taka ilość amunicji w okopie nie powinna dziwić...

Pzdrw,

Autor:  Sirpiotr [ sobota, 4 lutego 2006, 17:24 ]
Tytuł: 

do wykasowania

Autor:  pilot05 [ sobota, 4 lutego 2006, 17:47 ]
Tytuł: 

raczej nie z samolotu :)

Autor:  mariusz2 [ sobota, 4 lutego 2006, 17:55 ]
Tytuł: 

Świeca nie,ale może jakiś wirnik od rozrusznika lub prądnicy?? :que

POZDRAWIAM

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/