https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| do wykasowania https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=21787 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Sirpiotr [ sobota, 4 lutego 2006, 16:47 ] |
| Tytuł: | do wykasowania |
do wykasowania |
|
| Autor: | rob_k [ sobota, 4 lutego 2006, 16:48 ] |
| Tytuł: | |
Na którym zdjęciu :que :que :que |
|
| Autor: | Jarasek [ sobota, 4 lutego 2006, 17:10 ] |
| Tytuł: | |
To podłużne na dole po lewej (drugie zdjęcie) to świeca samochodowa. Rosjanie byli niezłymi bałaganiarzami i taka ilość amunicji w okopie nie powinna dziwić... Pzdrw, |
|
| Autor: | Sirpiotr [ sobota, 4 lutego 2006, 17:24 ] |
| Tytuł: | |
do wykasowania |
|
| Autor: | pilot05 [ sobota, 4 lutego 2006, 17:47 ] |
| Tytuł: | |
raczej nie z samolotu :) |
|
| Autor: | mariusz2 [ sobota, 4 lutego 2006, 17:55 ] |
| Tytuł: | |
Świeca nie,ale może jakiś wirnik od rozrusznika lub prądnicy?? :que POZDRAWIAM |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|