Teraz jest wtorek, 23 czerwca 2026, 20:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moze to byc z samolotu?
PostNapisane: sobota, 17 grudnia 2005, 19:49 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 119
Witam.
Znalazlem niegdys cos takiego. Niedaleko mialo podobno
rozbic sie w czasie wwII ruskie latadlo.
Zrobione toto z aluminium.Wymiary to 33cm dlugosci,
9 szerokosci. Z jednej strony jakis uchwyt z innego stopu.
Co do oznaczen to sa dwa.Kwadrat przedzielony na pol.
W jedna polowke wbita trojka, a w druga jedynka.
To bicie jest na dlugim elemencie.
Drugie bicie to trojkat rowniez przedzielony na pol i
tak samo sa wpisane w niego trojka i jedynka.Drugie bicie
obecne na dokreconym elemencie z innego stopu.
Wie ktos moze co to za cholerstwo?
Dlugi element pomalowany na oliwkowy kolor.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 17 grudnia 2005, 20:14 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Na pewno jest to część samolotu ,jakiego? Nie wiem.
Jeżeli oliwka ,to raczej sowiet.
Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 18 grudnia 2005, 15:20 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 21 lipca 2002, 00:00
Posty: 87
sowiet na 100%, poznaje po nitach (czyt niechlujstwo wykonania) nie są ani w równej odległości ani w jednej linii, część była cięta po kraszu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 4 stycznia 2006, 11:55 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 27 września 2005, 13:55
Posty: 110
Lokalizacja: wielkopolska
Iglanadon napisał (sowiet na 100%, poznaje po nitach (czyt niechlujstwo wykonania) nie są ani w równej odległości ani w jednej linii, część była cięta po kraszu ) ,czy niechlujstwo? Trzeba wziąc pod uwagę że, ich samoloty były produkowane w przeniesionych fabrykach za uralem. W warunkach prawie polowych i w zamierzeniu produkcja była ustawiona na ilośc a nie na jakośc. POZDROWIENIA


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:20 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 12 stycznia 2006, 18:24
Posty: 124
Lokalizacja: Wyspy Kalwaryjskie
manix ma racje . W Rosi cały sprzent bzł tak robiony
:za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:51 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): środa, 23 listopada 2005, 21:10
Posty: 36
Lokalizacja: łódzkie
moim zdaniem to kawałek orczyka, czy rosyjski to nie wiem, sprawdze jutro i postaram się odszukać od czego może być .
pozdrawiam Grubby


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL