https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co to jest ?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=22281
Strona 1 z 1

Autor:  Leonn [ czwartek, 16 lutego 2006, 21:43 ]
Tytuł:  Co to jest ?

Nie wiem co to jest i do czego mogło służyć ? Znalezione na lotnisku . Prosze o pomoc . :que

Autor:  pilot05 [ piątek, 17 lutego 2006, 16:20 ]
Tytuł: 

jakiej to jest wielkosci i jakie to napisy?

Autor:  Leonn [ piątek, 17 lutego 2006, 17:15 ]
Tytuł:  Co to jest ?

Witam podaję wymiary i informuję że przedmiot jest wykonany z gumy.

dł - 12 cm.
szer-8 cm.
gr. -2,5 cm.
śred.otworu - 5,5 cm.

8.162.63-0123
0642 :que

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/