Teraz jest wtorek, 23 czerwca 2026, 17:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co to za pojazd
PostNapisane: wtorek, 7 marca 2006, 00:01 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
Witam spotkałem ten pojazd w Darłowie i zastanawiałem sie co to jest , czy faktycznie pochodzi z okresu na który wskazuje malowanie , dzis przypadkiem natrafiłem na jego fote , moze ktos potrafi powiedzieć coś wiecej o nim i czy faktycznie pochodzi z czasu II w.ś czy wspołczesnych ??

to link ze stronki do foty http://www.militaria.bielsko.com.pl


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 marca 2006, 01:36 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
na 100% nie jest to pojazd z WWII (przynajmniej ja się nie spotkałem z czymś takim - takie podwozie bardziej kojarzy się z powojenną produkcją)

ps. gmerając w sieci znalazłem to: http://koalorka.terramail.pl/wiesel.htm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 marca 2006, 11:28 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Witam.
Tu masz wyjaśnienie zagadki:
http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=142&galeria=152


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 marca 2006, 12:29 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
J35 napisał(a):
Witam.
Tu masz wyjaśnienie zagadki:
http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=142&galeria=152


wielkie dzieki tak tez myslałem ze malowanie to lipa :D :1 :1 :1 :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 marca 2006, 18:49 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 12 stycznia 2006, 18:24
Posty: 124
Lokalizacja: Wyspy Kalwaryjskie
Hotchkins - lekki, pływający czołg rozpoznania uzywany w armiach NATO, produkowany od połowy lat 60-tych. Prędkość max 65 km/h. Silnik 165 KM, benzynowy. 4 biegi do przodu, synchronizowane. Hamulce taśmowe mokre.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 marca 2006, 20:48 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 21 lipca 2002, 00:00
Posty: 87
typowo francuska konstrukcja - 4 biegi do przodu i 6 biegów wstecz :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL