https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Wydobywanie czołgu
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=22306
Strona 1 z 1

Autor:  zicer [ piątek, 17 lutego 2006, 19:38 ]
Tytuł:  Wydobywanie czołgu

Oto wydobywanie czołgu. http://www.diving.ee/articles/art035.html

Autor:  Żywcu [ piątek, 17 lutego 2006, 19:56 ]
Tytuł: 

Kolega powinien poczytać stare tematy to już było i to kilka razy - bez urazy...

Autor:  Grzebiuszka [ piątek, 17 lutego 2006, 20:23 ]
Tytuł: 

No że w Ruslandzie takie fanty to normalka ,ale że u nas w Polsce??
czołg w jeziorze

Autor:  Kuntakinte [ niedziela, 12 marca 2006, 21:42 ]
Tytuł: 

wow :)
jestem pod wrażeniem :za
może i ja kiedyś znajdę swój czołg :jump

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/