https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wydobywanie czołgu https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=22306 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zicer [ piątek, 17 lutego 2006, 19:38 ] |
| Tytuł: | Wydobywanie czołgu |
Oto wydobywanie czołgu. http://www.diving.ee/articles/art035.html |
|
| Autor: | Żywcu [ piątek, 17 lutego 2006, 19:56 ] |
| Tytuł: | |
Kolega powinien poczytać stare tematy to już było i to kilka razy - bez urazy... |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ piątek, 17 lutego 2006, 20:23 ] |
| Tytuł: | |
No że w Ruslandzie takie fanty to normalka ,ale że u nas w Polsce?? czołg w jeziorze |
|
| Autor: | Kuntakinte [ niedziela, 12 marca 2006, 21:42 ] |
| Tytuł: | |
wow :) jestem pod wrażeniem :za może i ja kiedyś znajdę swój czołg :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|