https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co to za pojazd
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=22962
Strona 1 z 1

Autor:  KONIU [ wtorek, 7 marca 2006, 00:01 ]
Tytuł:  Co to za pojazd

Witam spotkałem ten pojazd w Darłowie i zastanawiałem sie co to jest , czy faktycznie pochodzi z okresu na który wskazuje malowanie , dzis przypadkiem natrafiłem na jego fote , moze ktos potrafi powiedzieć coś wiecej o nim i czy faktycznie pochodzi z czasu II w.ś czy wspołczesnych ??

to link ze stronki do foty http://www.militaria.bielsko.com.pl

Autor:  AtraX [ wtorek, 7 marca 2006, 01:36 ]
Tytuł: 

na 100% nie jest to pojazd z WWII (przynajmniej ja się nie spotkałem z czymś takim - takie podwozie bardziej kojarzy się z powojenną produkcją)

ps. gmerając w sieci znalazłem to: http://koalorka.terramail.pl/wiesel.htm

Autor:  J35 [ wtorek, 7 marca 2006, 11:28 ]
Tytuł: 

Witam.
Tu masz wyjaśnienie zagadki:
http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=142&galeria=152

Autor:  KONIU [ wtorek, 7 marca 2006, 12:29 ]
Tytuł: 

J35 napisał(a):
Witam.
Tu masz wyjaśnienie zagadki:
http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=142&galeria=152


wielkie dzieki tak tez myslałem ze malowanie to lipa :D :1 :1 :1 :piwo :piwo :piwo

Autor:  Mati [ wtorek, 7 marca 2006, 18:49 ]
Tytuł: 

Hotchkins - lekki, pływający czołg rozpoznania uzywany w armiach NATO, produkowany od połowy lat 60-tych. Prędkość max 65 km/h. Silnik 165 KM, benzynowy. 4 biegi do przodu, synchronizowane. Hamulce taśmowe mokre.

Autor:  iglanadon [ wtorek, 7 marca 2006, 20:48 ]
Tytuł: 

typowo francuska konstrukcja - 4 biegi do przodu i 6 biegów wstecz :D

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/