https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Śmieszne / dziwne pojazdy... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=4041 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | Darula [ środa, 18 lutego 2004, 17:15 ] |
| Tytuł: | Śmieszne / dziwne pojazdy... |
Trzeba mieć fantazje, żeby coś takiego wymyślić... |
|
| Autor: | Profenid [ środa, 18 lutego 2004, 20:03 ] |
| Tytuł: | Re: Śmieszne / dziwne pojazdy... |
Darula napisał(a): Trzeba mieć fantazje, żeby coś takiego wymyślić...
Jest wypasiony !!! :) Masz moze inne fotki tego panzer-thrabanta? Pozdrowka |
|
| Autor: | El Loco [ środa, 18 lutego 2004, 23:25 ] |
| Tytuł: | |
Witam. To nie do końca fantazja. Podobne trabanty były rzeczywiście na wyposażeniu armi NRD. W tym brakuje jeszcze uchwytu na karabin maszynowy na dachu, żeby żołnierz wystający z włazu mógł strzelać:) Pozdrawiam - El Loco. |
|
| Autor: | Krzysiek(?) [ środa, 18 lutego 2004, 23:37 ] |
| Tytuł: | |
Witam Widziałem takie trabanty ale w wersji pozbawionej drzwi, w służbie straży granicznej nrd, były odlotowe :))))) Pozdrawiam K(?) |
|
| Autor: | Darula [ środa, 18 lutego 2004, 23:41 ] |
| Tytuł: | |
Jak byłem DDR to pamiętam, że milicja jeździła trabantami kombi z brezentowym dachem. :D :D :D |
|
| Autor: | Darula [ sobota, 21 lutego 2004, 22:53 ] |
| Tytuł: | |
A coś takiego znalazłem na Forum Odkrywcy. Może tak przerobić jeszcze Syrenke, Warszawe... |
|
| Autor: | Ursus [ niedziela, 22 lutego 2004, 10:56 ] |
| Tytuł: | |
He-he W Wozie Panzermym wz. 34 jest strasznie mało miejsca a co dopiero z "Kaszlaku" ;))))))) Nie ma mowy o strzelaniu z karabinu czy obracaniu wierzą hie, hie no i chyba jeździ na nirto, bo ten silniczek takiego pancerza by nie wytrzmał ;)))))))) Inwencja w narodzie jest i z tym nie mozna sie nie zgodzić. |
|
| Autor: | El Loco [ poniedziałek, 23 lutego 2004, 00:02 ] |
| Tytuł: | |
Witam. No nie! Ten pojazd pancerny wz. 2004 jest super :jump Ja też taki chcę :anty Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Hans [ poniedziałek, 23 lutego 2004, 13:05 ] |
| Tytuł: | |
Problem w tym że fiat 126p to tzw. virtual tuning a trabant wydaje się prawdziwy. Chciałbym takiego trabanta:) |
|
| Autor: | Darula [ poniedziałek, 23 lutego 2004, 13:18 ] |
| Tytuł: | |
No pewnie, że tak. Fiacik to "virtual tuning " !!! |
|
| Autor: | past [ środa, 25 lutego 2004, 16:12 ] |
| Tytuł: | |
Trabancik to chyba też virtual , wojsko i inne służby DDR miały wersje z miękkim dachem i troche innym przełożeniem w skrzyni biegów , choć tak off topic przy podniesienu zwykły trabanci też był niezły w terenie (jak na tego typu auto :lol: ) |
|
| Autor: | random [ środa, 25 lutego 2004, 23:37 ] |
| Tytuł: | |
Fiacik to oczywiście "virtual tunning" jak zauważyliście ale "zmontowany" z oryginalnych pojazdów (malucha i pancerki Hartmanna :). Jak kiedyś znajdę chwilę przerobię fiata 125p ewentualnie "poldka" na 7tp :D pozdr, random |
|
| Autor: | Żywcu [ wtorek, 25 maja 2004, 19:04 ] |
| Tytuł: | |
A jak ten Wam się podoba? |
|
| Autor: | Argo [ wtorek, 25 maja 2004, 22:33 ] |
| Tytuł: | |
Hehehe zajrzyjcie http://missing-lynx.com/gallery/other/tsar_szaloga.html tu .dopiero to jest wynalazek ;-)) był takowy link na Odkrywcy ale pozwoliłem go sobie tu wstawic . Argo |
|
| Autor: | gnom [ wtorek, 1 czerwca 2004, 23:54 ] |
| Tytuł: | |
a wiecie że garbusy były już w armi niemieckiej na serio |
|
| Strona 1 z 3 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|