https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Śmieszne / dziwne pojazdy...
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=4041
Strona 1 z 3

Autor:  Darula [ środa, 18 lutego 2004, 17:15 ]
Tytuł:  Śmieszne / dziwne pojazdy...

Trzeba mieć fantazje, żeby coś takiego wymyślić...

Autor:  Profenid [ środa, 18 lutego 2004, 20:03 ]
Tytuł:  Re: Śmieszne / dziwne pojazdy...

Darula napisał(a):
Trzeba mieć fantazje, żeby coś takiego wymyślić...

Jest wypasiony !!! :) Masz moze inne fotki tego panzer-thrabanta? Pozdrowka

Autor:  El Loco [ środa, 18 lutego 2004, 23:25 ]
Tytuł: 

Witam.
To nie do końca fantazja. Podobne trabanty były rzeczywiście na wyposażeniu armi NRD. W tym brakuje jeszcze uchwytu na karabin maszynowy na dachu, żeby żołnierz wystający z włazu mógł strzelać:)
Pozdrawiam - El Loco.

Autor:  Krzysiek(?) [ środa, 18 lutego 2004, 23:37 ]
Tytuł: 

Witam
Widziałem takie trabanty ale w wersji pozbawionej drzwi, w służbie straży granicznej nrd, były odlotowe :)))))

Pozdrawiam K(?)

Autor:  Darula [ środa, 18 lutego 2004, 23:41 ]
Tytuł: 

Jak byłem DDR to pamiętam, że milicja jeździła trabantami kombi z brezentowym dachem. :D :D :D

Autor:  Darula [ sobota, 21 lutego 2004, 22:53 ]
Tytuł: 

A coś takiego znalazłem na Forum Odkrywcy. Może tak przerobić jeszcze Syrenke, Warszawe...

Autor:  Ursus [ niedziela, 22 lutego 2004, 10:56 ]
Tytuł: 

He-he
W Wozie Panzermym wz. 34 jest strasznie mało miejsca a co dopiero z "Kaszlaku" ;)))))))
Nie ma mowy o strzelaniu z karabinu czy obracaniu wierzą hie, hie no i chyba jeździ na nirto, bo ten silniczek takiego pancerza by nie wytrzmał ;))))))))
Inwencja w narodzie jest i z tym nie mozna sie nie zgodzić.

Autor:  El Loco [ poniedziałek, 23 lutego 2004, 00:02 ]
Tytuł: 

Witam.
No nie! Ten pojazd pancerny wz. 2004 jest super :jump
Ja też taki chcę :anty
Pozdrawiam.

Autor:  Hans [ poniedziałek, 23 lutego 2004, 13:05 ]
Tytuł: 

Problem w tym że fiat 126p to tzw. virtual tuning a trabant wydaje się prawdziwy. Chciałbym takiego trabanta:)

Autor:  Darula [ poniedziałek, 23 lutego 2004, 13:18 ]
Tytuł: 

No pewnie, że tak. Fiacik to "virtual tuning " !!!

Autor:  past [ środa, 25 lutego 2004, 16:12 ]
Tytuł: 

Trabancik to chyba też virtual , wojsko i inne służby DDR miały wersje z miękkim dachem i troche innym przełożeniem w skrzyni biegów , choć tak off topic przy podniesienu zwykły trabanci też był niezły w terenie (jak na tego typu auto :lol: )

Autor:  random [ środa, 25 lutego 2004, 23:37 ]
Tytuł: 

Fiacik to oczywiście "virtual tunning" jak zauważyliście ale "zmontowany" z oryginalnych pojazdów (malucha i pancerki Hartmanna :). Jak kiedyś znajdę chwilę przerobię fiata 125p ewentualnie "poldka" na 7tp :D
pozdr, random

Autor:  Żywcu [ wtorek, 25 maja 2004, 19:04 ]
Tytuł: 

A jak ten Wam się podoba?

Autor:  Argo [ wtorek, 25 maja 2004, 22:33 ]
Tytuł: 

Hehehe zajrzyjcie http://missing-lynx.com/gallery/other/tsar_szaloga.html tu .dopiero to jest wynalazek ;-)) był takowy link na Odkrywcy ale pozwoliłem go sobie tu wstawic .
Argo

Autor:  gnom [ wtorek, 1 czerwca 2004, 23:54 ]
Tytuł: 

a wiecie że garbusy były już w armi niemieckiej na serio

Strona 1 z 3 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/