Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 07:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: znalazlam czolg
PostNapisane: niedziela, 16 maja 2004, 11:24 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 21 kwietnia 2004, 21:56
Posty: 1
Lokalizacja: bialystok
znalazlam czolg w woj podlaskim .znajduje sie w lesie ,jest troche podtopiony bo lezy na podmoklych terenach ale tuz zaraz jest twardy grunt i co najwazniejsze nie jest calkowicie zatopiony widac go czesciowo. z opowiadan starszych ludzi ktorzy tam zyja bylo tam swego czasu mnostwo niemcow i opanowywali te tereny, jest tam takze mnostwo bunkrow . byloby wspaniale wyciagnac go ale podejrzewam ze wladze nadlesnictwa utrudnialy by sprawe bo wydobycie go wiazaloby sie z czesciowa dewastacja lasu . i co tu zrobic ??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 maja 2004, 15:41 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): czwartek, 28 listopada 2002, 01:00
Posty: 1278
Lokalizacja: Kraków
Witam.
Przedewszystkim należy zrobić zdjęcie i wstawić na forum:)
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Znalazłam czołg
PostNapisane: czwartek, 27 maja 2004, 22:03 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 lutego 2004, 00:48
Posty: 53
Lokalizacja: HAJNÓWKA
Czekamy z niecierpliwoscia na fotki ... Pozdrowienia


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 12:29 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 20 listopada 2005, 20:13
Posty: 213
Lokalizacja: Września, Wielkopolska
Będą fotki ?? Jeśli tak to dajcie mi znać :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 12:31 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Hehe... fotek nie było od 2 lat więc cała sprawa to ściema a Ty jeszcze pytasz czy fotki będą :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 17:50 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 9 stycznia 2005, 17:27
Posty: 1721
Lokalizacja: Bikini Dolne
a dlaczego ściema?pewnie zaraz dostał oferty na pv i za kilka tyś. wzkazał miejsce zalegania wraku.ot :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: znalazlam czolg
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 18:46 
Offline
Mr. Sturmgewehr

Dołączył(a): sobota, 5 marca 2005, 20:18
Posty: 954
kaska napisał(a):
znalazlam czolg
. i co tu zrobic ??


Wstawic foty zeby sie uwiarygodnic


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 18:57 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2005, 20:37
Posty: 182
Lokalizacja: Kuźnica / Białystok
Siema
Ja też jestem z podlaskiego!
Dokładnie z kuźnicy. W jakiej miejscowości znalazłeś ten czołg? W jakiej części województwa?
pozdro
zicer


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 19:14 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 9 stycznia 2005, 17:27
Posty: 1721
Lokalizacja: Bikini Dolne
ło matko ludzie to post z Nie Maj 16, 2004 11:24 :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 19:22 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2005, 20:37
Posty: 182
Lokalizacja: Kuźnica / Białystok
:jump Ano też pawda! Nie patrzy sie na takie rzeczy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 20:20 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 20 listopada 2005, 20:13
Posty: 213
Lokalizacja: Września, Wielkopolska
No drobna nieuwaga :666 :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2006, 20:26 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): czwartek, 13 stycznia 2005, 11:55
Posty: 2974
Lokalizacja: Shangri-La
Witam

Pomijając nieaktualnośc postu (napisany w 2004 roku) i to co napisał Jarema - ze jest to ściema, to czytajcie posty uważnie :)

Kaska to ONA - wyraźnie napisała "znalazłam" :)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 stycznia 2006, 21:23 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): sobota, 24 grudnia 2005, 00:06
Posty: 1498
Lokalizacja: Thorvnia
Jakbym chciał zostać anonimowy też bym napisał KAŚKA albo PELAGIA ;) wątpię żeby była to kobieta, to konto zostało pewnie założone tylko celem rozpoznania sprawy i pozostania incognito.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 stycznia 2006, 21:32 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 20 listopada 2005, 20:13
Posty: 213
Lokalizacja: Września, Wielkopolska
Ja błąd ortograficzny!!! zauważyłem że to Ona a może to jakiś szpieg 007 :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 27 stycznia 2006, 00:03 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 24 września 2002, 00:00
Posty: 144
Lokalizacja: bliski południowy wschód :)
Tak Pelagia albo Bonifacy. Dobre tez jest Błażej. Jesli ktos tak ma na imie sorry ... nie chcialem :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL