https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

znalazlam czolg
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=5009
Strona 1 z 1

Autor:  kaska [ niedziela, 16 maja 2004, 11:24 ]
Tytuł:  znalazlam czolg

znalazlam czolg w woj podlaskim .znajduje sie w lesie ,jest troche podtopiony bo lezy na podmoklych terenach ale tuz zaraz jest twardy grunt i co najwazniejsze nie jest calkowicie zatopiony widac go czesciowo. z opowiadan starszych ludzi ktorzy tam zyja bylo tam swego czasu mnostwo niemcow i opanowywali te tereny, jest tam takze mnostwo bunkrow . byloby wspaniale wyciagnac go ale podejrzewam ze wladze nadlesnictwa utrudnialy by sprawe bo wydobycie go wiazaloby sie z czesciowa dewastacja lasu . i co tu zrobic ??

Autor:  El Loco [ niedziela, 16 maja 2004, 15:41 ]
Tytuł: 

Witam.
Przedewszystkim należy zrobić zdjęcie i wstawić na forum:)
Pozdrawiam.

Autor:  Profenid [ czwartek, 27 maja 2004, 22:03 ]
Tytuł:  Znalazłam czołg

Czekamy z niecierpliwoscia na fotki ... Pozdrowienia

Autor:  Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 12:29 ]
Tytuł: 

Będą fotki ?? Jeśli tak to dajcie mi znać :1

Autor:  Jarema [ wtorek, 24 stycznia 2006, 12:31 ]
Tytuł: 

Hehe... fotek nie było od 2 lat więc cała sprawa to ściema a Ty jeszcze pytasz czy fotki będą :jump

Autor:  monty [ wtorek, 24 stycznia 2006, 17:50 ]
Tytuł: 

a dlaczego ściema?pewnie zaraz dostał oferty na pv i za kilka tyś. wzkazał miejsce zalegania wraku.ot :666

Autor:  dect [ wtorek, 24 stycznia 2006, 18:46 ]
Tytuł:  Re: znalazlam czolg

kaska napisał(a):
znalazlam czolg
. i co tu zrobic ??


Wstawic foty zeby sie uwiarygodnic

Autor:  zicer [ wtorek, 24 stycznia 2006, 18:57 ]
Tytuł: 

Siema
Ja też jestem z podlaskiego!
Dokładnie z kuźnicy. W jakiej miejscowości znalazłeś ten czołg? W jakiej części województwa?
pozdro
zicer

Autor:  monty [ wtorek, 24 stycznia 2006, 19:14 ]
Tytuł: 

ło matko ludzie to post z Nie Maj 16, 2004 11:24 :)

Autor:  zicer [ wtorek, 24 stycznia 2006, 19:22 ]
Tytuł: 

:jump Ano też pawda! Nie patrzy sie na takie rzeczy

Autor:  Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 20:20 ]
Tytuł: 

No drobna nieuwaga :666 :jump

Autor:  Jaro5 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 20:26 ]
Tytuł: 

Witam

Pomijając nieaktualnośc postu (napisany w 2004 roku) i to co napisał Jarema - ze jest to ściema, to czytajcie posty uważnie :)

Kaska to ONA - wyraźnie napisała "znalazłam" :)

Pozdrawiam

Autor:  Voucur [ czwartek, 26 stycznia 2006, 21:23 ]
Tytuł: 

Jakbym chciał zostać anonimowy też bym napisał KAŚKA albo PELAGIA ;) wątpię żeby była to kobieta, to konto zostało pewnie założone tylko celem rozpoznania sprawy i pozostania incognito.

Autor:  Jacek1991 [ czwartek, 26 stycznia 2006, 21:32 ]
Tytuł: 

Ja błąd ortograficzny!!! zauważyłem że to Ona a może to jakiś szpieg 007 :jump

Autor:  vonAdamski [ piątek, 27 stycznia 2006, 00:03 ]
Tytuł: 

Tak Pelagia albo Bonifacy. Dobre tez jest Błażej. Jesli ktos tak ma na imie sorry ... nie chcialem :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/