https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| znalazlam czolg https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=5009 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kaska [ niedziela, 16 maja 2004, 11:24 ] |
| Tytuł: | znalazlam czolg |
znalazlam czolg w woj podlaskim .znajduje sie w lesie ,jest troche podtopiony bo lezy na podmoklych terenach ale tuz zaraz jest twardy grunt i co najwazniejsze nie jest calkowicie zatopiony widac go czesciowo. z opowiadan starszych ludzi ktorzy tam zyja bylo tam swego czasu mnostwo niemcow i opanowywali te tereny, jest tam takze mnostwo bunkrow . byloby wspaniale wyciagnac go ale podejrzewam ze wladze nadlesnictwa utrudnialy by sprawe bo wydobycie go wiazaloby sie z czesciowa dewastacja lasu . i co tu zrobic ?? |
|
| Autor: | El Loco [ niedziela, 16 maja 2004, 15:41 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Przedewszystkim należy zrobić zdjęcie i wstawić na forum:) Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Profenid [ czwartek, 27 maja 2004, 22:03 ] |
| Tytuł: | Znalazłam czołg |
Czekamy z niecierpliwoscia na fotki ... Pozdrowienia |
|
| Autor: | Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 12:29 ] |
| Tytuł: | |
Będą fotki ?? Jeśli tak to dajcie mi znać :1 |
|
| Autor: | Jarema [ wtorek, 24 stycznia 2006, 12:31 ] |
| Tytuł: | |
Hehe... fotek nie było od 2 lat więc cała sprawa to ściema a Ty jeszcze pytasz czy fotki będą :jump |
|
| Autor: | monty [ wtorek, 24 stycznia 2006, 17:50 ] |
| Tytuł: | |
a dlaczego ściema?pewnie zaraz dostał oferty na pv i za kilka tyś. wzkazał miejsce zalegania wraku.ot :666 |
|
| Autor: | dect [ wtorek, 24 stycznia 2006, 18:46 ] |
| Tytuł: | Re: znalazlam czolg |
kaska napisał(a): znalazlam czolg
. i co tu zrobic ?? Wstawic foty zeby sie uwiarygodnic |
|
| Autor: | zicer [ wtorek, 24 stycznia 2006, 18:57 ] |
| Tytuł: | |
Siema Ja też jestem z podlaskiego! Dokładnie z kuźnicy. W jakiej miejscowości znalazłeś ten czołg? W jakiej części województwa? pozdro zicer |
|
| Autor: | monty [ wtorek, 24 stycznia 2006, 19:14 ] |
| Tytuł: | |
ło matko ludzie to post z Nie Maj 16, 2004 11:24 :) |
|
| Autor: | zicer [ wtorek, 24 stycznia 2006, 19:22 ] |
| Tytuł: | |
:jump Ano też pawda! Nie patrzy sie na takie rzeczy |
|
| Autor: | Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 20:20 ] |
| Tytuł: | |
No drobna nieuwaga :666 :jump |
|
| Autor: | Jaro5 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 20:26 ] |
| Tytuł: | |
Witam Pomijając nieaktualnośc postu (napisany w 2004 roku) i to co napisał Jarema - ze jest to ściema, to czytajcie posty uważnie :) Kaska to ONA - wyraźnie napisała "znalazłam" :) Pozdrawiam |
|
| Autor: | Voucur [ czwartek, 26 stycznia 2006, 21:23 ] |
| Tytuł: | |
Jakbym chciał zostać anonimowy też bym napisał KAŚKA albo PELAGIA ;) wątpię żeby była to kobieta, to konto zostało pewnie założone tylko celem rozpoznania sprawy i pozostania incognito. |
|
| Autor: | Jacek1991 [ czwartek, 26 stycznia 2006, 21:32 ] |
| Tytuł: | |
Ja błąd ortograficzny!!! zauważyłem że to Ona a może to jakiś szpieg 007 :jump |
|
| Autor: | vonAdamski [ piątek, 27 stycznia 2006, 00:03 ] |
| Tytuł: | |
Tak Pelagia albo Bonifacy. Dobre tez jest Błażej. Jesli ktos tak ma na imie sorry ... nie chcialem :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|