https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Parowozy w morzu
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=5749
Strona 1 z 1

Autor:  bandi [ sobota, 3 lipca 2004, 18:36 ]
Tytuł:  Parowozy w morzu

Witam-słyszałem że w okolicach Jastarni niemcyW 1945r zatopili w morzu wiele pojazdów pancernych w tym kilka parowozów(budując specjalny odcinek toru) . Pytanie - czy ktoś słyszał coś na ten temat , podobno był artykuł w czasopiśmie ODKRYWCA? :fon

Autor:  piotrex [ poniedziałek, 5 lipca 2004, 16:56 ]
Tytuł: 

Był temat zeroko opisany w Odkrywcy jakis czas temu.

Jeśli chsz wiedziec więcej skontaktuj się z "Grzebiuszką " .
On ten temat zna dobrze.

PIOTREX :afr

Autor:  Grzebiuszka [ piątek, 22 października 2004, 23:49 ]
Tytuł: 

Tutaj link do tego tematu.
http://www.odkrywca-online.pl/index1.ph ... 652#124652
Jak kogoś interesuje ten artykuł lub jakieś szersze informację ,prosze o kontakt. A może znacie kogoś kto ma informację o tych lokomotywach ,jakies zdjęcia?Pozdrawiam ,Grzebiuszka

Autor:  kaytek [ piątek, 22 października 2004, 23:58 ]
Tytuł: 

na 100% jakiś parowóz jest zatopiony w Chałupach - wiem to od znajomego, który tam mieszka i jest ratownikiem
pozdr

Autor:  Grzebiuszka [ piątek, 29 października 2004, 23:07 ]
Tytuł: 

no o tym i jeszcze o innych mówi mój artykuł w Odkrywcy i Helskiej Blizie.
http://www.przyjacielehelu.pl/helska_bl ... /art22.htm

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/