https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Parowozy w morzu https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=5749 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bandi [ sobota, 3 lipca 2004, 18:36 ] |
| Tytuł: | Parowozy w morzu |
Witam-słyszałem że w okolicach Jastarni niemcyW 1945r zatopili w morzu wiele pojazdów pancernych w tym kilka parowozów(budując specjalny odcinek toru) . Pytanie - czy ktoś słyszał coś na ten temat , podobno był artykuł w czasopiśmie ODKRYWCA? :fon |
|
| Autor: | piotrex [ poniedziałek, 5 lipca 2004, 16:56 ] |
| Tytuł: | |
Był temat zeroko opisany w Odkrywcy jakis czas temu. Jeśli chsz wiedziec więcej skontaktuj się z "Grzebiuszką " . On ten temat zna dobrze. PIOTREX :afr |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ piątek, 22 października 2004, 23:49 ] |
| Tytuł: | |
Tutaj link do tego tematu. http://www.odkrywca-online.pl/index1.ph ... 652#124652 Jak kogoś interesuje ten artykuł lub jakieś szersze informację ,prosze o kontakt. A może znacie kogoś kto ma informację o tych lokomotywach ,jakies zdjęcia?Pozdrawiam ,Grzebiuszka |
|
| Autor: | kaytek [ piątek, 22 października 2004, 23:58 ] |
| Tytuł: | |
na 100% jakiś parowóz jest zatopiony w Chałupach - wiem to od znajomego, który tam mieszka i jest ratownikiem pozdr |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ piątek, 29 października 2004, 23:07 ] |
| Tytuł: | |
no o tym i jeszcze o innych mówi mój artykuł w Odkrywcy i Helskiej Blizie. http://www.przyjacielehelu.pl/helska_bl ... /art22.htm |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|