https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| T34 w Borzymiu https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=6248 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wiciu_r [ wtorek, 3 sierpnia 2004, 10:34 ] |
| Tytuł: | T34 w Borzymiu |
Witam ! W okolicy Borzymia, około 1,5-2km od wsi, pomiędzy pagórkami jest samotne gospodarstwo a niedaleko głęboki staw o średnicy około 30m. W stawie znajduje się zatopiony wraz z załogą drugowojenny T34. Informacja pochodzi od byłego żołnierza który w 1972r tam nurkował. Zamieszczony wycinek mapy jest z 1986r więc nie wiem czy pomoże w lokalizacji ale lepszej nie mam. Może korzystając z wakacji ktoś z akwalungiem to sprawdzi? Pozdrawiam |
|
| Autor: | bandi [ poniedziałek, 9 sierpnia 2004, 20:52 ] |
| Tytuł: | |
hehehe - niezła ściema := :mg: |
|
| Autor: | BtS [ wtorek, 10 sierpnia 2004, 00:56 ] |
| Tytuł: | |
bandi.. .a czemu twierdzisz ze sciema ??? ja nie wiem bo niei badalem.. do wszelkich tego typu wiadomosci podchodze z rezerwa.. no ale nie twierdze od razu ze to sciema.. sprawdziles ?? widziales ?? jesli ak to po porstu napisz ktos kto pozniej bedzie to czytal bedzie od razu widzial.. pozdrawiam |
|
| Autor: | wiciu_r [ piątek, 13 sierpnia 2004, 21:27 ] |
| Tytuł: | |
Panowie zamiast wątpić proponuję sprawdzić, z lewej strony wsi (patrząc na mapkę) powinna być niecka ze stromą skarpą od strony wsi a tuż pod skarpą staw z fantem. Niesłychanie mi zależy na potwierdzeniu tej informacji. Gość twierdzi że może mi wskazać miejsce niemieckiej gąsienicówki ale za swój trud chce parę stówek, a ze strony oficjalnych organów państwowych wiem że w mojej okolicy są namierzone 2 stugi. Może chodzi o te same fanty a może coś nowego. Jakby co to proszę o info na maila. Pozdrawiam |
|
| Autor: | heikal [ sobota, 9 października 2004, 12:15 ] |
| Tytuł: | t-34 Hevlin |
pozdrawiam a tady linky na t-34 na czesko-austrijacke granici : http://atlas-opevneni.nasweb.cz/htm/tank.htm http://www.militaryclub.info/erika/casopis/fotky-akcemala06.htm http://www.militaryclub.info/erika/casopis/akce-mala06.htm |
|
| Autor: | wiciu_r [ niedziela, 28 listopada 2004, 22:24 ] |
| Tytuł: | |
Po Nowym Roku jadę tam z kamerą podwodną ale na razie nie mam świdra do lodu (liczę na mrozy). Czy ktoś z forumowiczów ma może takowy i mieszka w tamtej okolicy ? W parę godzin powinno dać się sprawdzić stawek. Pozdrawiam |
|
| Autor: | 111 [ niedziela, 28 listopada 2004, 23:30 ] |
| Tytuł: | Re: t-34 Hevlin |
heikal napisał(a): pozdrawiam a tady linky na t-34 na czesko-austrijacke granici :
http://atlas-opevneni.nasweb.cz/htm/tank.htm http://www.militaryclub.info/erika/casopis/fotky-akcemala06.htm http://www.militaryclub.info/erika/casopis/akce-mala06.htm Hejkal - chyba moło u Was złom kosztuje :) W Polsce już dawno trafiło by to na złomowisko. pzdr 111 |
|
| Autor: | zul [ wtorek, 30 listopada 2004, 22:29 ] |
| Tytuł: | |
Swider do lodu nie jest raczej drogi w sklepach z artykulami wetkarskimi dostniesz taki co wierci dzure na okolo 8 cm . Jest do tego skladany. Ale ile kosztuje to nie pamietam /pozdr zul^ |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|