https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Tablica ale czy stara? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=6529 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | S. [ sobota, 21 sierpnia 2004, 14:03 ] |
| Tytuł: | Tablica ale czy stara? |
jest to tablica która wykopałem w mule po oczyszczeniu stawów.Zastanawia mnie czy jest to tablica stara jeżeli tak to od jakiego wozu.Zastanawiające jest fakt to grubosc tej tablicy około 4mm.widnieje szereg znaków ET-69-02.Prosiłbym o pomoc. |
|
| Autor: | Krzysiek(?) [ sobota, 21 sierpnia 2004, 22:46 ] |
| Tytuł: | |
Witam Nie chciałbym Cię martwić, ale wygląda to jak stara tablica rejestracyjna, jeszcze z lat 70-80 :) Pozdrawiam K(?) |
|
| Autor: | Mario [ wtorek, 31 sierpnia 2004, 18:57 ] |
| Tytuł: | |
Też obstawiam te czasy, zabytek to raczej nie jest. |
|
| Autor: | Kolekcjoner [ środa, 22 września 2004, 21:02 ] |
| Tytuł: | |
Tablica z lat 1956-76: ET oznacza województwo koszalińskie, powiat szczecinecki. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|