https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Tablica ale czy stara?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=6529
Strona 1 z 1

Autor:  S. [ sobota, 21 sierpnia 2004, 14:03 ]
Tytuł:  Tablica ale czy stara?

jest to tablica która wykopałem w mule po oczyszczeniu stawów.Zastanawia mnie czy jest to tablica stara jeżeli tak to od jakiego wozu.Zastanawiające jest fakt to grubosc tej tablicy około 4mm.widnieje szereg znaków ET-69-02.Prosiłbym o pomoc.

Autor:  Krzysiek(?) [ sobota, 21 sierpnia 2004, 22:46 ]
Tytuł: 

Witam
Nie chciałbym Cię martwić, ale wygląda to jak stara tablica rejestracyjna, jeszcze z lat 70-80 :)

Pozdrawiam K(?)

Autor:  Mario [ wtorek, 31 sierpnia 2004, 18:57 ]
Tytuł: 

Też obstawiam te czasy, zabytek to raczej nie jest.

Autor:  Kolekcjoner [ środa, 22 września 2004, 21:02 ]
Tytuł: 

Tablica z lat 1956-76: ET oznacza województwo koszalińskie, powiat szczecinecki.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/