https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Adler czy Sokół https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=6866 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kredek [ czwartek, 9 września 2004, 01:04 ] |
| Tytuł: | Adler czy Sokół |
Czy ktoś zna typ pojazdu od którego jest ten ozdobnik-rozpruwacz? |
|
| Autor: | Nicnieznalazłem [ czwartek, 9 września 2004, 09:30 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Sokoła(wszystkie modele-1000,600,125)możesz skreślić. Niczego takiego nie montowali na błotniku. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Kredek [ czwartek, 9 września 2004, 19:44 ] |
| Tytuł: | |
W takim razie pozostaje niemiecki Adler - chyba że inne ptaszysko. Dzięki za zainteresowanie i info. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|