https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Adler czy Sokół
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=6866
Strona 1 z 1

Autor:  Kredek [ czwartek, 9 września 2004, 01:04 ]
Tytuł:  Adler czy Sokół

Czy ktoś zna typ pojazdu od którego jest ten ozdobnik-rozpruwacz?

Autor:  Nicnieznalazłem [ czwartek, 9 września 2004, 09:30 ]
Tytuł: 

Witam.
Sokoła(wszystkie modele-1000,600,125)możesz skreślić.
Niczego takiego nie montowali na błotniku.


Pozdrawiam

Autor:  Kredek [ czwartek, 9 września 2004, 19:44 ]
Tytuł: 

W takim razie pozostaje niemiecki Adler - chyba że inne ptaszysko.
Dzięki za zainteresowanie i info.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/