https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Niemiecki transporter https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=7176 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ziboli [ środa, 22 września 2004, 21:21 ] |
| Tytuł: | Niemiecki transporter |
Przed chwilą słyszałem w radiu Szczecin wiadomość, że w pobliżu plaży w Dziwnowie zlokalizowany został niemiecki transporter opancerzony ,którego to Urząd Morski w Szczecinie chce wydobyć i przekazać do muzeum. Czeka jednak na poprawę pogody bo Baltyk szormuje.Najprawdopodobniej jest to pojazd który zsunął się z jakiegoś obiektu pływającego i zatonął. Czy jest ktoś może z rejonów Dziwnowa i powie coś więcej na ten temat :czo ? |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ piątek, 29 października 2004, 23:15 ] |
| Tytuł: | |
W ten dłuższy weekend ma być wyciągany. I podobno to jest SDKFz7/2.Grzebiuszka |
|
| Autor: | Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 20:39 ] |
| Tytuł: | |
Wiem wiem że post starawy z lekka ale widziałem film o wyciągnięciu tego transportera w programie ''Było nie minęło''. Chyba to był ten bo wyciągali transporter i też z morza :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|