https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| trybik i coś https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=7548 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Trzmiel [ poniedziałek, 11 października 2004, 17:26 ] |
| Tytuł: | trybik i coś |
Witam, czy te elementy pochodzą od jakiegoś wozu bojowego, jeżeli tak to od jakiego? Kto może potwierdzić lub zaprzeczyć? Mniejszy trybik trybika na 32 cm średnicy :) |
|
| Autor: | Trzmiel [ poniedziałek, 11 października 2004, 17:28 ] |
| Tytuł: | |
...no i jeszcze "coś" |
|
| Autor: | Trzmiel [ poniedziałek, 11 października 2004, 17:29 ] |
| Tytuł: | |
i ostatnie zdjęcie Pozdrawiam |
|
| Autor: | 111 [ poniedziałek, 11 października 2004, 22:51 ] |
| Tytuł: | |
Witam Wydaje mi się, że obie rzeczy są elementami młyna. Ta druga to częśc podtrzymująca przekładnię - wałek królewski lub coś w tym stylu. Niestety na 100 % nie jestem pewien i abym sie mylił 111 |
|
| Autor: | Trzmiel [ wtorek, 12 października 2004, 12:05 ] |
| Tytuł: | |
Hm, ciekawa hipoteza, ale nie wydaje mi się. Przynajmniej jeżeli chodzi o ten "trybik". Został on wyciągnięty z ziemi przy okazji ściągania drewna z lasu z miejsca oddalonego o jakieś 30 km od dawnej lokalizacji młyna. No ale kto wie? Nie takie rzeczy się w lesie znajdują. Jeszcze jedno obie części nie są z jednej miejscówki. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|