https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Gąska
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=7645
Strona 1 z 1

Autor:  SHREK [ piątek, 15 października 2004, 23:09 ]
Tytuł:  Gąska

czołgiem ]:-> od jakiego pojazdu to może być gąska ??

Autor:  SHREK [ piątek, 15 października 2004, 23:12 ]
Tytuł: 

strona bieżna

Autor:  andrzejBr [ poniedziałek, 18 października 2004, 11:53 ]
Tytuł: 

Witam.
Podaj jakieś wymiary, będzie łatwiej. Na pierwszy rzut oka wygląda na coś ze wschodu.
pzdr andrzej

Autor:  berezol [ poniedziałek, 18 października 2004, 12:11 ]
Tytuł: 

A mnie wygląda to na jakąś niemiecką gąsienicę.Może jakieś panzer 3

Autor:  SHREK [ wtorek, 19 października 2004, 17:02 ]
Tytuł: 

powitać ponownie pojedynczy człon ma 26 cm na 13

Autor:  andrzejBr [ środa, 20 października 2004, 12:03 ]
Tytuł: 

Witam pono.
260mm, najbardziej podchodzi pod Panzerjager I 4,7Pak auf 35R. Były one przerobione ze zdobycznych renault R-35 (więc może i one też wchodzą w rachubę). Nie bierz tego za jakąś wykładnię, jednak z tego co do tej pory znalazłem to po 26cm należy odrzucić wszystkie czołgi nienieckie a i tym bardziej ruskie. Z niszczycieli czołgów pasuje idealnie tylko do tego co podałem, jednak pojazdów na gąskach było bez liku. Jak masz czas to poprzeglądaj dane techniczne na np.
http://klub.chip.pl/krzemek/index.html
pzdr andrzej

Autor:  berezol [ środa, 20 października 2004, 18:56 ]
Tytuł: 

A może to od jakiegoś transportera opancerzonego?

Autor:  miraul [ piątek, 22 października 2004, 03:07 ]
Tytuł: 

krewni i znajomi vikerssa -czyli t26 lub 7tp

Autor:  SHREK [ sobota, 23 października 2004, 17:25 ]
Tytuł: 

no i problem rozwiązany wielkie dzięki Miraul jak dla mnie wszysko się zgadza pakul

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/