https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Gąska https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=7645 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SHREK [ piątek, 15 października 2004, 23:09 ] |
| Tytuł: | Gąska |
czołgiem ]:-> od jakiego pojazdu to może być gąska ?? |
|
| Autor: | SHREK [ piątek, 15 października 2004, 23:12 ] |
| Tytuł: | |
strona bieżna |
|
| Autor: | andrzejBr [ poniedziałek, 18 października 2004, 11:53 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Podaj jakieś wymiary, będzie łatwiej. Na pierwszy rzut oka wygląda na coś ze wschodu. pzdr andrzej |
|
| Autor: | berezol [ poniedziałek, 18 października 2004, 12:11 ] |
| Tytuł: | |
A mnie wygląda to na jakąś niemiecką gąsienicę.Może jakieś panzer 3 |
|
| Autor: | SHREK [ wtorek, 19 października 2004, 17:02 ] |
| Tytuł: | |
powitać ponownie pojedynczy człon ma 26 cm na 13 |
|
| Autor: | andrzejBr [ środa, 20 października 2004, 12:03 ] |
| Tytuł: | |
Witam pono. 260mm, najbardziej podchodzi pod Panzerjager I 4,7Pak auf 35R. Były one przerobione ze zdobycznych renault R-35 (więc może i one też wchodzą w rachubę). Nie bierz tego za jakąś wykładnię, jednak z tego co do tej pory znalazłem to po 26cm należy odrzucić wszystkie czołgi nienieckie a i tym bardziej ruskie. Z niszczycieli czołgów pasuje idealnie tylko do tego co podałem, jednak pojazdów na gąskach było bez liku. Jak masz czas to poprzeglądaj dane techniczne na np. http://klub.chip.pl/krzemek/index.html pzdr andrzej |
|
| Autor: | berezol [ środa, 20 października 2004, 18:56 ] |
| Tytuł: | |
A może to od jakiegoś transportera opancerzonego? |
|
| Autor: | miraul [ piątek, 22 października 2004, 03:07 ] |
| Tytuł: | |
krewni i znajomi vikerssa -czyli t26 lub 7tp |
|
| Autor: | SHREK [ sobota, 23 października 2004, 17:25 ] |
| Tytuł: | |
no i problem rozwiązany wielkie dzięki Miraul jak dla mnie wszysko się zgadza pakul |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|