https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

od czego ta felga
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=7710
Strona 1 z 1

Autor:  sebek-r1 [ wtorek, 19 października 2004, 19:29 ]
Tytuł:  od czego ta felga

Witam,
w ostatni weekend wytargalismy taka felge, od czego ona moze byc?
srednica zewnetrzna okolo 57,5cm
srednica otworow na sruby okolo 22mm.
Za wszelkie sugestie z gory dzieki!

Autor:  pifko [ środa, 20 października 2004, 00:27 ]
Tytuł: 

przychodzi mi na myśl Robur, one miały takie dziwne koła... ale ręki nie dam uciąć

Autor:  entralizo [ środa, 20 października 2004, 09:44 ]
Tytuł:  odp

Ja bym obstawial ze to jest felga przedniego kola samochodu Opel Blitz.

Fota pochodzi ze strony: http://www.autogallery.org.ru/gopel.htm

Autor:  Grzesiek [ poniedziałek, 22 listopada 2004, 12:52 ]
Tytuł: 

100% że to Opel tylko czy Wehrmaht?

Autor:  berezol [ poniedziałek, 22 listopada 2004, 14:34 ]
Tytuł: 

Trochę dziwne pytanie, czy to wehrmacht... Opel to opel to samochód. Mógł być używany przez wehrmacht ,ss jak i w celu cywilnym. Nie dojdziesz tego gdyż przeznaczenie auta nie ma wpływu na wygląd jego felgi.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/