https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| od czego ta felga https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=7710 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sebek-r1 [ wtorek, 19 października 2004, 19:29 ] |
| Tytuł: | od czego ta felga |
Witam, w ostatni weekend wytargalismy taka felge, od czego ona moze byc? srednica zewnetrzna okolo 57,5cm srednica otworow na sruby okolo 22mm. Za wszelkie sugestie z gory dzieki! |
|
| Autor: | pifko [ środa, 20 października 2004, 00:27 ] |
| Tytuł: | |
przychodzi mi na myśl Robur, one miały takie dziwne koła... ale ręki nie dam uciąć |
|
| Autor: | entralizo [ środa, 20 października 2004, 09:44 ] |
| Tytuł: | odp |
Ja bym obstawial ze to jest felga przedniego kola samochodu Opel Blitz. Fota pochodzi ze strony: http://www.autogallery.org.ru/gopel.htm |
|
| Autor: | Grzesiek [ poniedziałek, 22 listopada 2004, 12:52 ] |
| Tytuł: | |
100% że to Opel tylko czy Wehrmaht? |
|
| Autor: | berezol [ poniedziałek, 22 listopada 2004, 14:34 ] |
| Tytuł: | |
Trochę dziwne pytanie, czy to wehrmacht... Opel to opel to samochód. Mógł być używany przez wehrmacht ,ss jak i w celu cywilnym. Nie dojdziesz tego gdyż przeznaczenie auta nie ma wpływu na wygląd jego felgi. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|