https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

ogniwo
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=7932
Strona 1 z 1

Autor:  whitedragon [ sobota, 30 października 2004, 15:02 ]
Tytuł:  ogniwo

Witam szanownych kolegów. Prosiłbym o identyfikacje ogniwa - To zielone pod
spodem to linijka 30cm. W sumie długość ok 53cm szerokość 22 cm.
wysokość 13cm +/- na rdze i błoto.

PZDR WD

Autor:  SHREK [ sobota, 30 października 2004, 19:07 ]
Tytuł: 

Czołgiem dla mnie to wygląda na coś rosyjskiego najpawdopodobniej jest to ogniwo od T-34 żebyś mógł to troche oczyścić i fotke od spodu zrobić

Autor:  El Loco [ sobota, 30 października 2004, 23:13 ]
Tytuł: 

Witam.
Zgadza się jest to ogniwo gąsienicy z czołgu T-34. Dodam jeszcze że jest to tak zwane "ogniwo główne". Gąsienica do tego czołgu zbudowana była z dwóch rodzajów ogniw ("głównych" i "pomocniczych") ułożonych naprzemian. Ogniwa "pomocnicze" to ogniwa pładkie bez tego wystajacego zęba prowadzącego.

Pozdrawiam.

Autor:  whitedragon [ wtorek, 2 listopada 2004, 18:41 ]
Tytuł: 

Dzięki wszystkim za pomoc. WD

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/