https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| ogniwo https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=7932 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | whitedragon [ sobota, 30 października 2004, 15:02 ] |
| Tytuł: | ogniwo |
Witam szanownych kolegów. Prosiłbym o identyfikacje ogniwa - To zielone pod spodem to linijka 30cm. W sumie długość ok 53cm szerokość 22 cm. wysokość 13cm +/- na rdze i błoto. PZDR WD |
|
| Autor: | SHREK [ sobota, 30 października 2004, 19:07 ] |
| Tytuł: | |
Czołgiem dla mnie to wygląda na coś rosyjskiego najpawdopodobniej jest to ogniwo od T-34 żebyś mógł to troche oczyścić i fotke od spodu zrobić |
|
| Autor: | El Loco [ sobota, 30 października 2004, 23:13 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Zgadza się jest to ogniwo gąsienicy z czołgu T-34. Dodam jeszcze że jest to tak zwane "ogniwo główne". Gąsienica do tego czołgu zbudowana była z dwóch rodzajów ogniw ("głównych" i "pomocniczych") ułożonych naprzemian. Ogniwa "pomocnicze" to ogniwa pładkie bez tego wystajacego zęba prowadzącego. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | whitedragon [ wtorek, 2 listopada 2004, 18:41 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki wszystkim za pomoc. WD |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|