https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Część od Czołgu???
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=8224
Strona 1 z 1

Autor:  Rol [ sobota, 13 listopada 2004, 02:14 ]
Tytuł:  Część od Czołgu???

Witam. Otrzymałem od znajomego poniższe zdjęcia. Ów złom dostał od chłopa na wsi. Wg jego przypuszczeń jest to część od czołgu.
W związku z tym mam pytanie czy jest to rzeczywiście częśc od czołgu (jesli nie to co?:), jaki to element i ewentualnie od jakiego modelu?
Pozdrawiam

Autor:  Rol [ sobota, 13 listopada 2004, 02:15 ]
Tytuł: 

Jeszcze 2 zdjęcia

Autor:  El Loco [ sobota, 13 listopada 2004, 12:42 ]
Tytuł: 

Witam.
Owszem jest to część od czołgu a dokładniej od niemieckiego działa samobieżnego StuG 40 Ausf G. Dokładnie jest to osłona oporopowrotnika lufy wraz z przednim pancerzem osłony działa. Załączam zdjęcie na którym twój element jest dobrze widoczny.
Pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/