https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Część od Czołgu??? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=8224 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Rol [ sobota, 13 listopada 2004, 02:14 ] |
| Tytuł: | Część od Czołgu??? |
Witam. Otrzymałem od znajomego poniższe zdjęcia. Ów złom dostał od chłopa na wsi. Wg jego przypuszczeń jest to część od czołgu. W związku z tym mam pytanie czy jest to rzeczywiście częśc od czołgu (jesli nie to co?:), jaki to element i ewentualnie od jakiego modelu? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Rol [ sobota, 13 listopada 2004, 02:15 ] |
| Tytuł: | |
Jeszcze 2 zdjęcia |
|
| Autor: | El Loco [ sobota, 13 listopada 2004, 12:42 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Owszem jest to część od czołgu a dokładniej od niemieckiego działa samobieżnego StuG 40 Ausf G. Dokładnie jest to osłona oporopowrotnika lufy wraz z przednim pancerzem osłony działa. Załączam zdjęcie na którym twój element jest dobrze widoczny. Pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|