https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| czołg w Gliwicach https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=8331 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jacekzamki [ czwartek, 18 listopada 2004, 09:52 ] |
| Tytuł: | czołg w Gliwicach |
witam wszystkich - jestem nowy na tym forum! Mieszkam w gliwicach i moją główną pasją są sredniowieczne zamki ale ... ostatnio też tajemnice II wojny... .Kilka dni temu trafiłem przypadkowo na informację o zatopionym czołgu w jakimś stawie w okolicach ul. Portowej w Gliwicach. Czy ktoś wie coś na ten temat? pozdrawiam, Jacek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|