https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

czołg w Gliwicach
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=8331
Strona 1 z 1

Autor:  jacekzamki [ czwartek, 18 listopada 2004, 09:52 ]
Tytuł:  czołg w Gliwicach

witam wszystkich - jestem nowy na tym forum! Mieszkam w gliwicach i moją główną pasją są sredniowieczne zamki ale ... ostatnio też tajemnice II wojny... .Kilka dni temu trafiłem przypadkowo na informację o zatopionym czołgu w jakimś stawie w okolicach ul. Portowej w Gliwicach. Czy ktoś wie coś na ten temat?
pozdrawiam, Jacek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/