https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| silniki "boxer" https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=8565 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wicja1 [ poniedziałek, 29 listopada 2004, 09:48 ] |
| Tytuł: | silniki "boxer" |
Witam, Mam pytanko do znawców tematu: Jakie pojazdy niemieckie z okresu IIwojny wykorzystywały silniki typu boxer? Wpadł mi w ręce taki okazik.Jadąc po niego byłem przekonany,że będzie to kubelwagen.Okazało się,że silnik jest większy a z tyłu ma potężną rurę-osłonę na wał napędowy.Będę wdzięczny za pomoc. Zdjęcia niebawem. |
|
| Autor: | wicja1 [ wtorek, 30 listopada 2004, 08:52 ] |
| Tytuł: | |
A oto fotki: |
|
| Autor: | wicja1 [ wtorek, 30 listopada 2004, 08:53 ] |
| Tytuł: | |
I jeszcze jedna: |
|
| Autor: | wicja1 [ wtorek, 30 listopada 2004, 08:57 ] |
| Tytuł: | |
A oto jeszcze jedna: |
|
| Autor: | berezol [ wtorek, 30 listopada 2004, 17:05 ] |
| Tytuł: | |
Mi to wygląda na silnik od motocykla, podejrzewam, że pojazdmusiał mieć ten silnik na jakiegś odkrytej ramie tzn. silnik nie był zabudowany. Troszkę dziwi mnie ten wał i zastanawiam się czy nie należy on do tego dziwnego motocykla na podwoziu gąsienicowym. Zapomniałem nazwy , coś na literkę K |
|
| Autor: | SHREK [ środa, 1 grudnia 2004, 11:26 ] |
| Tytuł: | |
Czołem Wicja mogł byś podać długość od poczotku silnika ze skrzynią do końca wału napędowego . Od motocykla to to "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! niejest 4 cylindry z tego co widać po fotkach pojemność zapewne powyżej 1000cm w żądnych motorkach nie montowano takich silników . Apropo fajny ten silniczek boxer to co lubie hehe pozdrowionka !!! |
|
| Autor: | taras [ środa, 1 grudnia 2004, 11:43 ] |
| Tytuł: | |
Jak jest to 4-ro cylinkdrowiec to moze jednak z Kettenkraftrad-du, czyli jak Berezol spekuluje od "motocykla z gasienicami". W kradzie montowano 4 cylindrowego opla ale to byl jesli sie nie mylse jednak "reihenmotor"-("szeregowy") a nie boxer. http://www.kettenkrad.de/techdatad.htm http://www.panzerplatte.de/Spezial24.html Pzdr |
|
| Autor: | wicja1 [ środa, 1 grudnia 2004, 14:37 ] |
| Tytuł: | |
Witam, Długość rury-osłony wału:160cm,całości +/- 255cm,z kołem pasowym(prądnicy?) +/- 262 cm. Pozdrawiam i dziękuję, wicja1 |
|
| Autor: | taras [ środa, 1 grudnia 2004, 15:17 ] |
| Tytuł: | |
Troche poszperalem w necie, osobiscie jestem zielony z motoryzacji ale moze cos znajdziesz na tych stronkach.Tylko ze wiekszosc tych pojazdow miala silniki o pojemnosci troszke wiekszej niz 1000 . powodzenia http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Waf ... htm#V8-108 http://www.panzer-archiv.de/kampfpanzer ... anzeri.htm http://www.waffenhq.de/panzer/kuebelwagen.html - moze Kettenkübel Pzdr |
|
| Autor: | Kryniooo [ środa, 1 grudnia 2004, 15:27 ] |
| Tytuł: | |
Hmmmmmmmm A moze to po prostu silnik od garbusa podczas wojny przeciez istniały http://free.polbox.pl/f/fabiniak/napdy.html -----dobrze widoczny Zapytaj na forum http://www.garbiarnia.com -----odpowiedzą "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! to fanatycy i znają te silniki na wylot |
|
| Autor: | wicja1 [ środa, 1 grudnia 2004, 18:13 ] |
| Tytuł: | |
Faktycznie jest to podobne do garbusa.Wiem bo miałem kiedyś taki pojazd.Ale zasadnicza różnica to wyprowadzenie wału.Nie ma tutaj półosi wychodzących ze skrzyni biegów,napęd jest przekazywany na tył(przód???) czyli odwrotnie niż w garbatym.Serdeczne dzięki za pomoc, Pozdrawiam, wicja1 |
|
| Autor: | wicja1 [ czwartek, 2 grudnia 2004, 17:22 ] |
| Tytuł: | |
Znalazłem!!!!!!! Tatra 57k-kubelwagen. Pozdrawiam, wicja1 |
|
| Autor: | berezol [ czwartek, 2 grudnia 2004, 17:25 ] |
| Tytuł: | |
Gratulacje. To jak masz już silnik to może będzie to impulsem do rekonstrukcji całego kubelwagena. :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|