Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: T34 w Borzymiu
PostNapisane: wtorek, 3 sierpnia 2004, 10:34 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 498
Lokalizacja: Poznań
Witam !
W okolicy Borzymia, około 1,5-2km od wsi, pomiędzy pagórkami jest samotne gospodarstwo a niedaleko głęboki staw o średnicy około 30m. W stawie znajduje się zatopiony wraz z załogą drugowojenny T34. Informacja pochodzi od byłego żołnierza który w 1972r tam nurkował. Zamieszczony wycinek mapy jest z 1986r więc nie wiem czy pomoże w lokalizacji ale lepszej nie mam.
Może korzystając z wakacji ktoś z akwalungiem to sprawdzi?
Pozdrawiam


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 sierpnia 2004, 20:52 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 18 maja 2004, 14:35
Posty: 19
Lokalizacja: pomorze
hehehe - niezła ściema := :mg:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 10 sierpnia 2004, 00:56 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
bandi.. .a czemu twierdzisz ze sciema ???

ja nie wiem bo niei badalem.. do wszelkich tego typu wiadomosci podchodze z rezerwa.. no ale nie twierdze od razu ze to sciema..
sprawdziles ?? widziales ??

jesli ak to po porstu napisz ktos kto pozniej bedzie to czytal bedzie od razu widzial..

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 13 sierpnia 2004, 21:27 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 498
Lokalizacja: Poznań
Panowie zamiast wątpić proponuję sprawdzić, z lewej strony wsi (patrząc na mapkę) powinna być niecka ze stromą skarpą od strony wsi a tuż pod skarpą staw z fantem. Niesłychanie mi zależy na potwierdzeniu tej informacji. Gość twierdzi że może mi wskazać miejsce niemieckiej gąsienicówki ale za swój trud chce parę stówek, a ze strony oficjalnych organów państwowych wiem że w mojej okolicy są namierzone 2 stugi. Może chodzi o te same fanty a może coś nowego. Jakby co to proszę o info na maila.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: t-34 Hevlin
PostNapisane: sobota, 9 października 2004, 12:15 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 3 sierpnia 2004, 18:07
Posty: 30
Lokalizacja: czech republik
pozdrawiam a tady linky na t-34 na czesko-austrijacke granici :
http://atlas-opevneni.nasweb.cz/htm/tank.htm
http://www.militaryclub.info/erika/casopis/fotky-akcemala06.htm
http://www.militaryclub.info/erika/casopis/akce-mala06.htm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 28 listopada 2004, 22:24 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 498
Lokalizacja: Poznań
Po Nowym Roku jadę tam z kamerą podwodną ale na razie nie mam świdra do lodu (liczę na mrozy). Czy ktoś z forumowiczów ma może takowy i mieszka w tamtej okolicy ? W parę godzin powinno dać się sprawdzić stawek.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: t-34 Hevlin
PostNapisane: niedziela, 28 listopada 2004, 23:30 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
heikal napisał(a):


Hejkal - chyba moło u Was złom kosztuje :)

W Polsce już dawno trafiło by to na złomowisko.

pzdr 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 listopada 2004, 22:29 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2003, 19:05
Posty: 295
Lokalizacja: Szubin kuj-pom
Swider do lodu nie jest raczej drogi w sklepach z artykulami wetkarskimi dostniesz taki co wierci dzure na okolo 8 cm . Jest do tego skladany. Ale ile kosztuje to nie pamietam /pozdr zul^


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL