https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| De Agostini 'Wozy bojowe' - co myślicie o tym... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=9022 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lion [ wtorek, 21 grudnia 2004, 14:52 ] |
| Tytuł: | De Agostini 'Wozy bojowe' - co myślicie o tym... |
Czy ktoś kupuje kolekcję DeAgostini - 'Wozy Bojowe'? Mam pytanie do specjalistów o rzetelność (i ogólne wrażenia) tego opracowania: dla mnie (laika) projekt wygląda super, jakkolwiek znalazłem pewne nieścisłości. Dla tych, co nie widzieli: Przykładową kartę można zobaczyć na stronie: http://www.deagostini.pl/ Jak dotąd ukazały się karty: 1. Czołgi Sturmpanzerwagen A.7, Renault FT 17, Medium TAnk Mk A Whippet, Tank Mk V, PzKpfw II Ausf. C, PzKpfw 38(t), PzKpfw III (SdKfz 141) Ausf. J, Matilda II, T-34/76 A, PzKpfw V A Panther, Cromwell, Sherman Crab, PzKpfw VI B Tiger II, M24 Chaffee, T-54, Centurion, M47 Patton I, PT-76, M60A1, M551 Sheridan, Stridsvagn 103, T-72, Leopard 1 A3, M1 Abrams, TAM 2. Artyleria Sturmgeschutz Ausf. III G, Sexton, Hetzer, Hummel (SdKfz 165), SdKfz 184 Elefant, M40, AMX-13, M107, F3, M163 Vulcan, Gepard 1, AUF-1 (GCT), Raketenwerfer 110 SF2 (LARS 2), Palmaria 3. Pojazdy gąsienicowe Churchill ARC, Bergepanther (SdKfz179), Churchill AVRE, M113, Marder 1 A3, AMX-10P 4. Pojazdy półgąsienicowe SdKfz 251, P 107, NSU Kettenkrad HK 101 (SdKfz 2), SdKfz 4/1 15-cm Panzerwerfer 42 5. Opancerzone pojazdy kołowe SdKfz 234/2 Puma, M8 Greyhound, Roland, V-150 Commando, ERC 90 F4 Sagaie 6. Ciężkie pojazdy kołowe Opel-Blitz 3 to A, Dodge M37 7. Lekkie pojazdy kołowe Kubelwagen Typ 82, Willys GP "Jeep" 8. Amfibie GMC DUKW-353, PTS 9. Technika i wojsko (szczegóły dotycz. broni i pojazdów, informacje o żołnierzach, ich broni, umundurowaniu, formacjach wydarzeniach) - niestety, jeszcze nic nie było ;( |
|
| Autor: | Tommy [ wtorek, 21 grudnia 2004, 15:19 ] |
| Tytuł: | |
Witam!!! no bardzoo pobieżne opracowanie, jesli tak jak mówisz dopiero zapoznajesz się z pojadami z okresu drugiej wojny i współczesnymi to czemu nie. chociaz osobiście za te pieniądze które w sumie wydałbym na ta serię wolałbym kupic jakąś porzędniejszą książeczkę. Np. bardzo fajna jeśli idzie o zapoznanie się z wozami bojowymi po 1945 jest książeczka z wydawnictwa bellona Czołgi i pojazdy wsparcia A. Russela z serii Sprzęt wojskowy końca XX wieku. pojazdy poszczególnych krajów są zebrane alfabetycznie, jest fotka i rysunki z każdej strony i ogólny opis konstrukci, dane pojazdu i co dla mnie przynajmniej ważne, wszystkie wersje danego pojazdu. Ja moja kupiłem jakieś kilka lat temu za 16 zeta- my sle ze za to samo z wspomnianej seri wydasz o wiele wiecej a co do tersci do tego opracowania mam pewność.O II wojnie też znajdziesz podobne. Takich książek mozna podac sporo tytułów. Jesli natomiast masz dostęp do netu to odezwij się na priva- dam ci fajne namiary:) :D |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|