https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

pojazd do identyfikacji od Kennego
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=9601
Strona 1 z 1

Autor:  Jacek [ niedziela, 16 stycznia 2005, 01:24 ]
Tytuł:  pojazd do identyfikacji od Kennego

jak w treści są ogniwa gąsienic ale z czego ???

Autor:  Jacek [ niedziela, 16 stycznia 2005, 01:25 ]
Tytuł: 

i jeszcze jedno

Autor:  Szary Wilk [ niedziela, 16 stycznia 2005, 03:01 ]
Tytuł: 

Czy to jest ten pojazd ktory kenny mial sobie kupic ?? :luv

Autor:  dalton [ niedziela, 16 stycznia 2005, 11:21 ]
Tytuł: 

WITAM Kenny. To sa ogniwa od niemieckiego panzer 4 lub 3. Ale ich stan jest fatalny, z tych dwoch ogniw nie wiem czy bys zlozyl jedno cale . POZDRAWIAM :D

Autor:  PREM [ poniedziałek, 17 stycznia 2005, 11:52 ]
Tytuł: 

Kenny przerazasz mnie ;) ale lubisz taaakie cos i chce Ci sie ciagac do domu .....chociAZ kiedys pamietam wpakowales mi do bagaznika jakis zlom ze az wahacze padly :jump

Autor:  Kenny [ poniedziałek, 17 stycznia 2005, 18:16 ]
Tytuł: 

odkladam ciezki zlom na kiepskie czasy :D zawsze to troche gotowki... :) i nie przesadzajmy :) btw teraz z tego samego miejsca to bym dopiero ci zlom wpakowal zreszta przez was chyba wykopany:P
ale daruje sobie z pewnych powodow :)
a wracajac do tego kloca to czym sie rozni 3 od 4 raz i jaka powinno to miec szerokosc 3 to mial chyba 39 cm a to chybabedzie wieksze zwarzywszy ze niemal 2/7 z szerokosci jest urwane... :) ktos nie lubial tego zlomu :)

Autor:  Kenny [ niedziela, 13 lutego 2005, 15:18 ]
Tytuł: 

dotarlem do domu i zmierzylem szerokosc tego ustrojstwa... 60cm co kolwiek to bylo mialo spore butki :) oze to cos ulatwi

Autor:  Le.I.G.18 & Inez [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 14:05 ]
Tytuł: 

Kenny sproboj porownac to z tymi ogniwami.

Autor:  Kenny [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:29 ]
Tytuł: 

to chyba bedzie to tylko dal bys jescze widok z boku no i spodnia strone...
co to ??

Autor:  Le.I.G.18 & Inez [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:36 ]
Tytuł: 

Oki Kenny nie ma sprawy jak tylko mi sie naladuja akmulatorki zrobie ci fotki boku i dolu. A sa to dwa ogniwa do Panzer IV.
:jump

Autor:  Kenny [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:50 ]
Tytuł: 

dzienki
tyl;ko skad tam IV w ogóle istnienie tam czolgow est sprawa dyskusyjna mniejsza o to :)
dzieki za identyfikacje tylko powiedz mi jak Tys te 2 ogniwa przytachal ja z tymi mialem problem...

Autor:  Le.I.G.18 & Inez [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 19:15 ]
Tytuł: 

Oto fotki ktore ci obiecalem :)
:jump

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/