https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| pojazd do identyfikacji od Kennego https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=9601 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jacek [ niedziela, 16 stycznia 2005, 01:24 ] |
| Tytuł: | pojazd do identyfikacji od Kennego |
jak w treści są ogniwa gąsienic ale z czego ??? |
|
| Autor: | Jacek [ niedziela, 16 stycznia 2005, 01:25 ] |
| Tytuł: | |
i jeszcze jedno |
|
| Autor: | Szary Wilk [ niedziela, 16 stycznia 2005, 03:01 ] |
| Tytuł: | |
Czy to jest ten pojazd ktory kenny mial sobie kupic ?? :luv |
|
| Autor: | dalton [ niedziela, 16 stycznia 2005, 11:21 ] |
| Tytuł: | |
WITAM Kenny. To sa ogniwa od niemieckiego panzer 4 lub 3. Ale ich stan jest fatalny, z tych dwoch ogniw nie wiem czy bys zlozyl jedno cale . POZDRAWIAM :D |
|
| Autor: | PREM [ poniedziałek, 17 stycznia 2005, 11:52 ] |
| Tytuł: | |
Kenny przerazasz mnie ;) ale lubisz taaakie cos i chce Ci sie ciagac do domu .....chociAZ kiedys pamietam wpakowales mi do bagaznika jakis zlom ze az wahacze padly :jump |
|
| Autor: | Kenny [ poniedziałek, 17 stycznia 2005, 18:16 ] |
| Tytuł: | |
odkladam ciezki zlom na kiepskie czasy :D zawsze to troche gotowki... :) i nie przesadzajmy :) btw teraz z tego samego miejsca to bym dopiero ci zlom wpakowal zreszta przez was chyba wykopany:P ale daruje sobie z pewnych powodow :) a wracajac do tego kloca to czym sie rozni 3 od 4 raz i jaka powinno to miec szerokosc 3 to mial chyba 39 cm a to chybabedzie wieksze zwarzywszy ze niemal 2/7 z szerokosci jest urwane... :) ktos nie lubial tego zlomu :) |
|
| Autor: | Kenny [ niedziela, 13 lutego 2005, 15:18 ] |
| Tytuł: | |
dotarlem do domu i zmierzylem szerokosc tego ustrojstwa... 60cm co kolwiek to bylo mialo spore butki :) oze to cos ulatwi |
|
| Autor: | Le.I.G.18 & Inez [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 14:05 ] |
| Tytuł: | |
Kenny sproboj porownac to z tymi ogniwami. |
|
| Autor: | Kenny [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:29 ] |
| Tytuł: | |
to chyba bedzie to tylko dal bys jescze widok z boku no i spodnia strone... co to ?? |
|
| Autor: | Le.I.G.18 & Inez [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:36 ] |
| Tytuł: | |
Oki Kenny nie ma sprawy jak tylko mi sie naladuja akmulatorki zrobie ci fotki boku i dolu. A sa to dwa ogniwa do Panzer IV. :jump |
|
| Autor: | Kenny [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:50 ] |
| Tytuł: | |
dzienki tyl;ko skad tam IV w ogóle istnienie tam czolgow est sprawa dyskusyjna mniejsza o to :) dzieki za identyfikacje tylko powiedz mi jak Tys te 2 ogniwa przytachal ja z tymi mialem problem... |
|
| Autor: | Le.I.G.18 & Inez [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 19:15 ] |
| Tytuł: | |
Oto fotki ktore ci obiecalem :) :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|