https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| lusterko od samochodu z pobojowiska https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=9622 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tommy [ niedziela, 16 stycznia 2005, 17:01 ] |
| Tytuł: | lusterko od samochodu z pobojowiska |
wyszło w ciekawym miejscu gdzie robrajało się WP w 1939. Czy jest to od samochodu z tamtego okresu czy to od w miaręę współczesnego samochodu np. od zaporożca:)jesli idzie o takie rzeczy w ogóle nie mam o tym pojęcia i liczę na WAS!!! |
|
| Autor: | Mario [ niedziela, 16 stycznia 2005, 18:11 ] |
| Tytuł: | |
Patrząc na ramię tego lusterka obstawiałbym 1939. Ale z jakiego pojazdu dokładnie nie powiem. |
|
| Autor: | yuchu [ niedziela, 11 grudnia 2005, 07:57 ] |
| Tytuł: | lada |
To lusterko jest prawdopodobnie od lady ziguli , przed wojna lusterka mialy ksztalt okragly tak jak w warszawiance. Mialem kiedys dwa takie nowe. Pozdrawiam Yuchu z New Jersej. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|