https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

lusterko od samochodu z pobojowiska
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=9622
Strona 1 z 1

Autor:  Tommy [ niedziela, 16 stycznia 2005, 17:01 ]
Tytuł:  lusterko od samochodu z pobojowiska

wyszło w ciekawym miejscu gdzie robrajało się WP w 1939. Czy jest to od samochodu z tamtego okresu czy to od w miaręę współczesnego samochodu np. od zaporożca:)jesli idzie o takie rzeczy w ogóle nie mam o tym pojęcia i liczę na WAS!!!

Autor:  Mario [ niedziela, 16 stycznia 2005, 18:11 ]
Tytuł: 

Patrząc na ramię tego lusterka obstawiałbym 1939. Ale z jakiego pojazdu dokładnie nie powiem.

Autor:  yuchu [ niedziela, 11 grudnia 2005, 07:57 ]
Tytuł:  lada

To lusterko jest prawdopodobnie od lady ziguli , przed wojna lusterka mialy ksztalt okragly tak jak w warszawiance.
Mialem kiedys dwa takie nowe.
Pozdrawiam Yuchu z New Jersej.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/