Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 02:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Proszę o pomoc w znalezieniu fotki
PostNapisane: niedziela, 30 września 2007, 12:19 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 17 października 2006, 10:26
Posty: 195
Witam.
Bardzo proszę wszystkich o pomoc w znalezieniu fotki,której szukam już dłuższy czas.
Jest to fotografia przedstawiająca zbliżenie pijącego żołnierza ze strumienia razem z koniem,żołnierz ubrany jest w mundur deszczyk,ma kałasznikowa na plecach,piją razem ze strumienia chyba w Bieszczadach.
Najprawdopodobniej jest to zdjęcie wopisty.
Spędziłem już z 1000 godzin w internecie i nie mogę znaleźć,byłem w bibliotece itp.
Proszę wszystkich o pomoc bo znalezienie tego zdjęcia stało się już chyba moją obsesją.
Za pomoc z góry dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 30 września 2007, 13:50 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 30 września 2004, 19:21
Posty: 145
swego czasu takie zdjęcie wisiało przy klasie od PO w jednej ze szkół w moim miescie. jak znajdę czas (i jeśli mnie wpuszczą :D ) a zdjęcie jeszcze będzie to je sfotografuje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 30 września 2007, 22:02 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 17 października 2006, 10:26
Posty: 195
Byłbym ci bardzo wdzięczny,ale może już nie wisieć bo koń i wojak są innej orientacji politycznej od tej która rządzi teraz :hahaha


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 października 2007, 10:49 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): środa, 9 sierpnia 2006, 21:29
Posty: 630
Lokalizacja: Kraków
Zdjęcie to (rzeczywiście ładne) ma tytuł "Przyjaciele" i znajduje się w albumie pt. "W 40-lecie Ludowego Wojska Polskiego", albo "W 40-lecie zwycięstwa".:drap Ta skleroza... Jesli u starych to gdzieś jeszcze leży to może koło weekendu wrzucę skan.
Pzdr.


Ostatnio edytowano poniedziałek, 1 października 2007, 16:24 przez giller, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 października 2007, 15:49 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): środa, 9 sierpnia 2006, 21:29
Posty: 630
Lokalizacja: Kraków
Tak to wygląda. Jest za grosze na aukcji.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 października 2007, 21:38 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 17 października 2006, 10:26
Posty: 195
Około 10 zł za książkę do tego 6,50 za przesyłkę to 16,50 to już nie są grosze a przynajmniej dla mnie i to za 1 zdjęcie.
:ojoj
Ale dzięki za namiar już wiem przynajmniej gdzie szukać :1
Jakby nie sprawiło ci to kłopotu to poczekam na skan.Pozdowienia :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 października 2007, 07:58 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 2 września 2006, 20:47
Posty: 392
Cytuj:
Około 10 zł za książkę do tego 6,50 za przesyłkę to 16,50 to już nie są grosze a przynajmniej dla mnie i to za 1 zdjęcie.
Ojoj!
Ale dzięki za namiar już wiem przynajmniej gdzie szukać Number One
Jakby nie sprawiło ci to kłopotu to poczekam na skan.Pozdowienia Piwko!

Są jeszcze biblioteki !! Scan wyniesie Cię wtedy grosze...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 października 2007, 09:51 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
Ja mam gdzies te perle PRL-u.
Jak znajde to zeskanuje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 7 października 2007, 11:49 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 17 października 2006, 10:26
Posty: 195
To co z tymi skanami ,można mieć nadzieję????????????? :que :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 5 stycznia 2008, 00:56 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 17 października 2006, 10:26
Posty: 195
OOOOOOOOOOO widzę obiecanki cacanki!!!!!!!!!!! :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 29 marca 2008, 00:56 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): środa, 9 sierpnia 2006, 21:29
Posty: 630
Lokalizacja: Kraków
Trochę jakby tu powiedzieć sie zeszło, ale oto ci on: [ img ]

Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL