Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 12:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 11:09 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
co do pojazdów w "Czterech Pancernych ..." to tak jak napisał Lansjer są to przeróbki tak jak tygrys z "Szeregowca Rayan-a" również,
ale z tego co pamiętam to w "Samych Swoich" stoi na polu wrak Pantery ;)

A to pantera z MWP w Wawie (Sierpień 2005):


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 11:16 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
i jeszcze taki mały OT sprzętowy z Sierpnia 2005 z MWP ;)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 11:17 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
i jeszcze jeden (ktoś wie jak wrzucic wiecej fotek do jednego postu?)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 11:18 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
i następny


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 11:19 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
i ostatni


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 15:54 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 27 sierpnia 2004, 22:58
Posty: 1600
Lokalizacja: EU
AtraX napisał(a):
ktoś wie jak wrzucic wiecej fotek do jednego postu?

Normalnie, dodajesz kolejne :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 21:58 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 grudnia 2003, 21:13
Posty: 163
Lokalizacja: WA-wa
A może ktoś z was wie co sie stało z pojazdami niemieckimi będącymi własnością TVP lub filmowców które jeszcze na poczatku lat 80-tych trzymane były u chłopa pod Warszawą
i uruchamiana w razie potrzeby do filmu? z tego co pamietam była tam na pewno PzKpfw IV kilka transporterów i ciężarówek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 22:09 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2005, 19:16
Posty: 8
Co do wieży od Pantery ze Szczecina do dotarła do mnie ostatnio informacja ze środowiska poszukiwaczy że ktoś odkrył jeszcze jedną tym razem przy autostradzie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 3 stycznia 2006, 13:48 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
Lansjer napisał(a):
Co do wieży od Pantery ze Szczecina do dotarła do mnie ostatnio informacja ze środowiska poszukiwaczy że ktoś odkrył jeszcze jedną tym razem przy autostradzie.


z tego co wiem to w czasie znalezienia "naszej" wieży ze Szczecina po niemieckiej stronie znaleziono jeszcze jedną, więc może to właśnie o tę wieże chodzi (chyba że to jeszcze inna - "Nr.3" ;) )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:24 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2005, 19:16
Posty: 8
Słyszałem że od strony Dąbia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 4 stycznia 2006, 00:31 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
xior napisał(a):
A może ktoś z was wie co sie stało z pojazdami niemieckimi będącymi własnością TVP lub filmowców które jeszcze na poczatku lat 80-tych trzymane były u chłopa pod Warszawą
i uruchamiana w razie potrzeby do filmu? z tego co pamietam była tam na pewno PzKpfw IV kilka transporterów i ciężarówek

Dobre pytanie przecież było ( jest ) trochę sprzętu ale jakoś nie przypominam sobie polskiego filmu z oryginalnym PzKpfw IV w pancernych były kanciaste T-34 itp w Kanale też , a teraz w rocznice powstania robiono mały pokaz/inscenizacje ale w roli Tygrysa występował Leopard I , a jeśli wytwórnia miała by PzKpfw IV raczej użyczyła by do takiej uroczystości ??No mogła też sprzedać na zachódL Jedyne co kiedyś widziałem to w filmie o Hubalu albo „Polskie drogi „. pamiętam ze był taki moment gdy nasi atakowali konno na konwój Niemców , oprócz ciężarówek w mgle stał ( możliwe) samochód pancerny Sd. Kfz 260 taki niemiecki BRDM :D i raz widziałem ( CHYBA!!! ) Pumę tez kołowy 8x8 kfz.234 w filmie o ORP Orzeł ( stary czarno biały film ) . Była scena gdy łódź wpływała do Talina i Szkopki przyjechały tą bryką :D Może jeśli ktoś dysponuje tymi filmami mógłby sprawdzić ? zdementować lub potwierdzić ? A może ktoś pamięta inne rodzime produkcje z Niemieckim sprzętem ?
Dzięki temu będziemy mogli odpowiedzieć na pytanie co było u tego chłopa pod Warszawą :D Pozdrawiam Konsky


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 4 stycznia 2006, 12:52 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 grudnia 2003, 21:13
Posty: 163
Lokalizacja: WA-wa
stały było to w okolicach Borzęcina za blisko podejsć nie było mozna bo chłop był bardzo nerwowy ,a pewnie grały w filmach kierunek berlin,jarzębina czerwona itp.
co do czołgu to może nie był to P-IV (ale kto znał sie wtedy na czołgach niemieckich)ale na pewno jakiś stał i nie był to T-34


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:01 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
co do pz4 to co jakiś czas przewija się temat na wot-cie (teraz TVP3) i czołg jest na pewno i nikt go nie sprzedał (nie pamiętam dokładnie ale zdaje się że jest pod "jurysdykcją" muzeum pojazdów zabytkowych w Otrębusach pod wawą - ale mogło mi się tylko tak zdawać ;) )

co do "orła" to jak przyjrzę się wieczorkiem to zdam relacje :) (może Hubala terz mi się uda przejżec)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 stycznia 2006, 17:47 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:44
Posty: 23
Lokalizacja: Stolica
sprawdziłem "orła" i na pewno to nie jest puma, raczej przypomina Panzerwagen Steyer-Daimler-Puch ADGZ ale to terz chyba nie to więc stawiam na jakąś filmową atrape


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 stycznia 2006, 21:31 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 30 maja 2005, 12:21
Posty: 100
Lansjer napisał(a):
Pokusiłem się i wczoraj przeglądałem wspomniany film i to co widziałem to tylko odpowiednio przerobione t-34 i IS.
To znaczy, że żaden czołg niemiecki na zdobyty na naszej ziemi nie był używany do filmów itp. Co zrobiono z tymi czołgami, które zdobyli :que Przetopili :cry: :que Z tego co wiem jeden Panzer IV był używany przez Armię Ludową jako niszczyciel czołgów, niestety on też się nie zachował :( A T-34 i IS-ów w h... i trochę :wq :wq :wq :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL