Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 15:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nakładki ? Łańcuchy?
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2006, 21:03 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): sobota, 3 grudnia 2005, 00:29
Posty: 28
Lokalizacja: warszawa
Gdzieś w lesie nad Pilicą ,między innymi fragmentami pojazdów, wyszły mi dwa łańcuchy. Może ktoś z szanownego grona coś z tego rozpozna .


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2006, 22:27 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): czwartek, 14 października 2004, 11:36
Posty: 65
Lokalizacja: GDAŃSK
Tak a propos łańcucha.W wakacje na Mierzei znaleźlismy
z kolegą około dwumetrowej długości drabinkę z łańcucha.
O ogniwach mniejszych niz te wyżej kolegi.Była podobnie pordzewiała
zostawiłem ją w sobie znanym miejscu.I mam pytanko czy takich
,,łańcuchowych'' drabinek uzywano do wozów
pancernych czy tez czołgów czy inne było ich przeznaczenie?
Proszę koledzy odpowiedzcie bo dotąd mnie to nurtuje.
Szerokość drabinki tak około 25-30 cm.Podobnie
odległość między ,,szczebelkami''.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2006, 22:35 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Na pewno nie do gąsienic,jeśli już ,to do kół (napędowych)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 stycznia 2006, 00:38 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): sobota, 3 grudnia 2005, 00:29
Posty: 28
Lokalizacja: warszawa
Może jeszcze jedna fotka z boku . Jest to podwójny łańcuch spięty na stałe dwiema sprężynami .


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 stycznia 2006, 23:08 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Wg mnie to kibelwagen ew jakiś inny kurdupel z pojedyńczym tylnym kołem (steyr1500 ,horch lub cuś tego typu).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL